Anna Panek nowym Dyrektorem HR Vivus Finance

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Anna Panek została nowym Dyrektorem Departamentu HR Vivus Finace. Posiada jedenastoletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, które zdobywała pracując na stanowiskach managerskich w korporacjach z branży bankowej, FMCG i farmaceutycznej.

Na polskim rynku jest niewiele firm rosnących w takim tempie jak Vivus. Nasza kultura organizacyjna to mieszanka atmosfery pracy w start-up’ie i doświadczenia ludzi, którzy wiele lat spędzili w bankowości. Współpraca z takim zespołem to chyba marzenie każdego HR-owca – mówi Anna Panek, Dyrektor HR Vivus Finance. – Cały czas poszukujemy talentów – najlepszych w swojej dziedzinie ekspertów, managerów, ale też młodych pracowników, którzy mają przede wszystkim chęć do rozwijania się – dodaje.

Stawiamy na silną rolę przywództwa w organizacji i unikatowe wartości, które budują nasza przewagę konkurencyjną. Wspieramy także mocno wewnętrzne inicjatywy rozwojowe. Mamy na pokładzie wiele wyjątkowych osób, które nie tylko posiadają szeroką wiedzę z danego obszaru, ale dodatkowo chcą i potrafią się nią dzielić z innymi – mówi Anna Panek.

Anna Panek jest absolwentką Wydziału Zarządzania Kadrami na Uniwersytecie Jagiellońskim i doktorantką w Akademii Leona Koźmińskiego. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim. Interesuje się rozwijaniem talentów w organizacji oraz coachingiem.

Źródło: www.vivus.pl