Alior Bank z tytułem „Firmy Roku”

Alior Bank z tytułem „Firmy Roku”
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Alior Bank otrzymał tytuł "Firmy Roku" podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy. Laureatką nagrody "Człowiek Roku" została pani premier Beata Szydło, sprawująca nadzór właścicielski nad PZU S.A., głównym akcjonariuszem Alior Banku.

Nagroda dla Alior Banku to wyraz uznania dla osiągnięć rynkowych Alior Banku, który od powstania w roku 2008, rewolucjonizuje rynek usług bankowych w Polsce, stawiając na innowacyjność i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii.

Dziękuję w imieniu ponad 9,5 tys. osób, które na co dzień tworzą Alior Bank i są autorami jego sukcesu – powiedział, odbierając nagrodę, Michał Chyczewski, wiceprezes zarządu Alior Banku, pełniący obowiązki prezesa. – Alior Bank od początku powstania jest liderem nowoczesnej bankowości, opartej o najnowsze rozwiązania technologiczne. Innowacyjność jest zapisana w DNA banku i stanowi oś realizowanej przez nas strategii „Cyfrowego buntownika”. Alior Bank stał się również liderem rynkowym w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Cieszymy się, że stawiając na innowacyjność i rozwój oferty w segmencie MSP możemy realizować strategię biznesową, która jest doceniana przez rynek kapitałowy i jednocześnie realizuje priorytety strategii gospodarczej polskiego rządu – dodał Michał Chyczewski.

170906.Alior.Bank.Michal.Chyczewski.850xCo roku, podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy, najważniejszego międzynarodowego spotkania przedstawicieli świata biznesu i polityki regionu Europy Środkowo-Wschodniej, rada programowa wydarzenia honoruje wybitne osoby i firmy, które w poprzednim roku wyróżniły się swoją działalnością. W tym roku nagrodę „Człowieka Roku” otrzymała premier Beata Szydło, która sprawuje m.in. nadzór nad właścicielski nad PZU S.A. Alior Bank, wchodzący w skład grupy kapitałowej PZU S.A., został nagrodzony podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy tytułem „Firmy Roku”.

Wybitne osoby, firmy oraz organizacje pozarządowe z regionu Europy Środkowo-Wschodniej honorowane są przez radę programową Forum Ekonomicznego w Krynicy od 1999 r. Przedstawiciele różnych środowisk przyznają wyróżnienia za działalność, efektywność oraz osiągnięcia w roku poprzednim.