Alior Bank oferuje Pożyczkę Stabilną z gwarancją stałej raty

Alior Bank oferuje Pożyczkę Stabilną z gwarancją stałej raty
Alior Bank - Logo (źródło: Alior Bank)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Produkt ma zapewnić jak największe poczucie przewidywalności osobom, które potrzebują dodatkowych pieniędzy i obawiają się wzrostu kosztów kredytowania w najbliższym czasie, poinformował Bank.

‒ Środowisko niskich stóp procentowych utrzymuje się w Polsce już od długiego czasu. Jednak coraz częściej mówi się o możliwości ich podniesienia, co wśród niektórych klientów rodzi obawy przed wyższymi ratami i może być powodem rezygnacji z planowanych działań.

O Pożyczkę Stabilną można zawnioskować w oddziałach, placówkach partnerskich, przez telefon oraz Internet

Z myślą o rozwianiu takich obaw do naszej oferty wprowadziliśmy pożyczkę, która zapewni niezmienność rat i da szansę na spokojniejsze zarządzanie domowym budżetem ‒ mówi Paweł Kapias, Dyrektor Działu Kredytów Niezabezpieczonych w Alior Banku.

Czytaj także: Alior Bank: pandemia zmieniła podejście Polaków do oszczędzania, zabezpieczenie przyszłości coraz ważniejsze

Kredyt od 500 do 70 000 zł

W ramach oferty Pożyczki Stabilnej bank udziela kredytu od 500 do 70 000 złotych (wraz z kredytowanymi kosztami), a okres spłaty może wynieść od 3 miesięcy do nawet 5 lat (RRSO 10,85%).

Wprowadziliśmy pożyczkę, która zapewni niezmienność rat

Największą zaletą produktu jest gwarancja raty, która nie ulegnie zmianie przez cały okres kredytowania. Dzięki temu każdy klient może nie tylko zaplanować swoje wydatki, ale także zyskać poczucie bezpieczeństwa w kontekście spłaty rat.

O Pożyczkę Stabilną można zawnioskować w oddziałach, placówkach partnerskich, przez telefon oraz Internet. Produkt dostępny jest zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów.

Czytaj także: Bezpieczne pożyczanie w Alior Banku: kredytobiorcy z darmowym dostępem do Alertów BIK

Przykładowa kalkulacja

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) Pożyczki Stabilnej wynosi 10,85%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 10 838 zł; całkowita kwota do zapłaty: 13 440,89 zł; oprocentowanie stałe: 7%; całkowity koszt pożyczki: 2602,89 zł, w tym prowizja: 758,66 zł (7%), odsetki: 1844,23 zł; 51 miesięcznych rat, w tym 50 równych rat w wysokości 263,55 zł, ostatnia rata: 263,39 zł. Kalkulacja została dokonana na 15.09.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Produkt dostępny jest zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów

Ostateczne warunki kredytowania zależą od zdolności kredytowej klienta, kwoty pożyczki, terminu wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Szczegóły oferty oraz Taryfa opłat i prowizji dla klientów indywidualnych w placówkach Alior Banku SA i na www.aliorbank.pl.

Czytaj także: Prosta Codzienność: Alior Bank prezentuje korzyści Konta Jakże Osobistego oraz bankowości mobilnej

Źródło: Alior Bank