Akcja edukacyjna dla klientów SIGNAL IDUNA: Dni zdrowia – Zdrowy kręgosłup

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

lekarz.pacjent.01.250x170W ramach grupowego ubezpieczenia zdrowotnego SIGNAL IDUNA wspólnie z Firmą PepsiCo realizuje akcję profilaktyczną dla pracowników Grupy PepsiCo - "Dni Zdrowia". Tematem przewodnim cyklu jest "Zdrowy kręgosłup".

Akcja realizowana jest w miejscowościach, gdzie Grupa PepsiCo posiada swoje zakłady produkcyjne i biuro główne (Tomaszów Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Michrów, Warszawa). W sumie zrealizowanych będzie 6 spotkań otwartych, w których udział mogą wziąć wszyscy pracownicy firmy PepsiCo.

Formuła pojedynczego spotkania składa się z prelekcji oraz prezentacji ćwiczeń (wraz z możliwością samodzielnego ćwiczenia pod okiem fizjoterapeuty i rehabilitanta). W trakcie spotkań istnieje możliwość indywidualnych konsultacji ze specjalistami z dziedziny ortopedii i rehabilitacji.

Tematyka spotkań (wspólna dla wszystkich miejsc) powstała na podstawie wzajemnych ustaleń pomiędzy SIGNAL IDUNA i PepsiCo, a poprzedzona została analizą potrzeb w zakresie edukacji zdrowotnej i prewencji wśród Pracowników PepsiCo. Do tej pory w spotkaniach uczestniczyło 160 Pracowników Grupy PepsiCo.

SIGNAL IDUNA zamierza organizować cykle spotkań edukacyjnych z tematyką prozdrowotną także z innymi Klientami, którzy korzystają z prywatnej opieki zdrowotnej ubezpieczyciela.

Źródło: Grupa SIGNAL IDUNA