Aion Bank podnosi promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych

Aion Bank podnosi promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych
Źródło: Aion Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Aion Bank od 31 maja podnosi promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych w PLN.

Korzystniejsze warunki będą dostępne dla obecnych i nowych klientów planów Light 3%, Smart 3,5% oraz All-Inclusive 4% w skali roku, bez limitów kwotowych. 

Aion Bank, pierwszy w pełni cyfrowy bank w Polsce, konsekwentnie rozwija swoje produkty antyinflacyjne, czyli wysoko oprocentowane konta oszczędnościowe i platformę do globalnych inwestycji. Spośród szeregu oferowanych usług to właśnie te produkty są najpopularniejszymi, odpowiadającymi na aktualne wyzwania związane z utratą wartości pieniądza.

Czytaj także: Aion Bank przechodzi w pełny model subskrypcyjny, koniec darmowych kont >>>

Konta oszczędnościowe dają możliwość pomnażania środków z dzienną kapitalizacją, oraz możliwością wpłat i wypłat dowolnych kwot, dlatego to rozwiązanie jest korzystniejsze niż lokaty terminowe. Dotyczy to w szczególności osób szukających zdeponowania większych sum pieniędzy, ze względu na brak limitów kwotowych.

Wyższe oprocentowanie dla obecnych i nowych klientów

Od 31 maja, Bank podwyższa promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych w PLN, dla obecnych i nowych klientów, w planach:

  • Light 3%
  • Smart 3,5%
  • All-Inclusive 4%

Podwyższone oprocentowanie kont oszczędnościowych w PLN jest dostępne do 30 listopada 2022 r.

Konta oszczędnościowe nie są jedynym narzędziem do walki z inflacją. Drugim najpopularniejszym rozwiązaniem ochrony wartości i pomnażania pieniędzy są Aion Globalne Inwestycje, które zyskują coraz większą popularność wśród Polaków.

Źródło: Aion Bank