Agnieszka Dąbrowska nowym prezesem Zarządu mfind

Agnieszka Dąbrowska nowym prezesem Zarządu mfind
Agnieszka Dąbrowska, prezes Zarządu mfind. Źródło: mfind
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
mfind - jedna z największych w Polsce porównywarek ubezpieczeniowych - ma nowego prezesa. Do zespołu dołączyła Agnieszka Dąbrowska, posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej ‒ poinformowała w wydanym komunikacie Firma.

#AgnieszkaDąbrowska: Cieszę się, że będę mogła wykorzystać swoje doświadczenie i kompetencje, wesprzeć zespół w rozwoju biznesu i zwiększaniu przewag konkurencyjnych #Mfind #Porównywarki #Ubezpieczenia

Agnieszka Dąbrowska przez ostatnie 14 lat pracowała w Grupie AXA w Polsce, gdzie jako dyrektor zarządzająca i członek Zarządu odpowiadała między innymi za sprzedaż direct, obsługę klienta, e-commerce oraz komunikację marketingową.

Ma doświadczenie w tworzeniu multi-dyscyplinarnych zespołów, w zarządzaniu procesami podczas fuzji i przejęć oraz kosztowej optymalizacji procesów sprzedaży i obsługi klienta.

– Dołączam do firmy, która działa w sektorze insur tech, o ogromnym potencjale rozwoju.

Cieszę się, że będę mogła wykorzystać swoje doświadczenie i kompetencje, wesprzeć zespół w rozwoju biznesu i zwiększaniu przewag konkurencyjnych  mówi Agnieszka Dąbrowska, prezes Zarządu mfind.

Od 2015 r. mfind jest w portfelu funduszu Internet Ventures z grupy MCI

mfind (www.mfind.pl) jest w pełni transakcyjną, internetową porównywarką ubezpieczeń, która pozwala na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego, wybór pakietów medycznych, zakup polis turystycznych czy ubezpieczenia nieruchomości.

Firma współpracuje z większością towarzystw ubezpieczeniowych obecnych na rynku Polskim.

mfind jest w portfelu funduszu Internet Ventures z grupy MCI od 2015 roku.

Cel to rozbudowa wartości rozpoznawalności mfind

– mfind to spółka z ogromnym potencjałem, szczególnie w dzisiejszym świecie, który jest tak nieprzewidywalny, a większość kontaktów międzyludzkich przechodzi na komunikację online.

Nasza porównywarka ubezpieczeniowa jest odpowiedzią na postępującą cyfryzację gospodarki, jak również na wyzwania pandemicznego świata. Jestem przekonany, że nowa prezes, Agnieszka Dąbrowska, jest najlepszym wyborem z możliwych.

Jej doświadczenie, szczególnie w obszarze sprzedaży direct, dogłębna znajomość branży, realizowane międzynarodowych projektów oraz udział w fuzjach i przejęciach, to szansa dla mfind na rozbudowę swojej wartości oraz rozpoznawalności – podkreśla Tomasz Danis, Partner w MCI Capital i Fund Manager w Internet Ventures FIZ.

Źródło: mfind.pl