58 skuterów do wygrania w placówkach Smart Citi Handlowy

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

citi.handlowy.03.400x126Ruszyła kolejna promocja w oddziałach Smart Citi Handlowy. Klienci, którym została przyznana dowolna Karta Kredytowa Citibank mogą wziąć udział w konkursie i wygrać jeden z 58 skuterów marki Romet. Wystarczy otrzymać  kartę kredytową w jednej z placówek Smart i wypełnić kupon konkursowy z propozycją hasła reklamującego Kartę Kredytową Citibank PremierMiles.

– Placówki Smart to cała koncepcja nowego podejścia do klientów bankowości detalicznej. Oprócz rozwiązań technologicznych, designu i funkcjonalności w oddziałach Smart kluczową role odgrywają też działania marketingowe. Promocje, sezonowe rabaty oraz konkursy. Tym razem w jednym z takich konkursów klienci wygrać mogą skutery. To jedna z tych nagród, które na wiosnę prawdziwie zwracają na siebie uwagę – mówi Sławosz Sawicki, Szef Bankowości Smart, Citi Handlowy.

W najnowszej promocji Klienci odwiedzający placówki Smart Citi Handlowy mają szansę na wygranie jednego ze skuterów marki Romet Retro. Wystarczy otrzymać dowolną Kartę Kredytową Citibank i po otrzymaniu specjalnego kuponu konkursowego wykazać się kreatywnością w stworzeniu hasła reklamującego Kartę Kredytową Citibank PremierMiles – karty lotniczej dla podróżników. Hasła mogą być zgłaszane również w języku angielskim.

Losowanie nagród odbywa się raz w tygodniu. Konkurs trwa do 19 kwietnia 2015 r.

Bankowy Ekosystem Smart, to odpowiedź na zmieniające się potrzeby i preferencje klientów. Koncepcja ta zakłada przeniesienie koncentracji z tradycyjnej bankowości oddziałowej na nowoczesne placówki Smart, zlokalizowane w ramach zidentyfikowanych „hot spotów”, oraz zastosowanie najnowszych technologii umożliwiających wygodny kontakt z bankiem z wykorzystaniem rozwiązań mobilnych i internetowych. Citi Handlowy otworzył już 15 oddziałów Smart na terenie Polski.

Nowa karta Citibank PremierMiles powstała z myślą o klientach z segmentu Citigold i tych aspirujących do tej kategorii, dla których wyjazdy są nieodłącznym elementem życia. Jej użytkownicy zyskują dostęp do programu lojalnościowego, który powstał we współpracy z 14 międzynarodowymi partnerami. Za każdą płatność bezgotówkową Kartą Citibank PremierMiles klienci otrzymają Citi Mile. Standardowy przelicznik to 1 mila za każde 5 zł wydanych kartą. Klienci będą mogli wymieniać na bilety linii lotnicze i noclegi w hotelach, które są partnerami programu PremierMiles. Co istotne, Citi Mile klienci będą mogli wymienić także na zwrot części wydatków na bilety zakupione w innych liniach lotniczych niż te dostępne w ramach Programu.

Źródło: Citi Handlowy