5 lat bez opłat za Konto z Gwarancją Meritum Banku

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

meritum.bank.03.400Konto z Gwarancją - nowy rachunek osobisty oferowany przez Meritum Bank - zapewnia, że przez 5 lat jego posiadacz nie będzie musiał płacić za prowadzenie rachunku, krajowe przelewy internetowe, także natychmiastowe, wydanie i korzystanie z karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Konto z Gwarancją umożliwia nowoczesne zarządzanie finansami zarówno przez Internet, jak i jedną z najbardziej zaawansowanych aplikacji mobilnych w Polsce. Do rachunku wydawana jest karta płatnicza, która umożliwia dokonywanie płatności on-line oraz zbliżeniowych.

Do końca października br. klienci mogą cieszyć się brakiem opłat za Konto z Gwarancją bez spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków. Od 1 listopada br. Bank nie będzie pobierał opłat, jeśli w danym miesiącu na konto wpłynie jednorazowo min. 2500 zł lub klient dokona transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 700 zł. Jeśli żaden z tych warunków nie zostanie spełniony, Bank pobierze 12 zł opłaty za prowadzenie rachunku.

Klienci posiadający konto osobiste w Meritum Banku mogą bezpłatnie zamienić je na Konto z Gwarancją zachowując dotychczasowy numer rachunku. Dzięki temu rozszerzą paletę usług dostępnych za 0 zł. Zamianę konta można zrealizować samodzielnie w bankowości internetowej – wystarczy z zakładki „Wnioski i dyspozycje” wybrać i zatwierdzić „Dyspozycję zamiany rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego na Konto z Gwarancją”.

Osoby, które do tej pory nie korzystały z usług Meritum Banku, mogą otworzyć Konto z Gwarancją w ciągu 15 minut przez Internet lub za pośrednictwem aplikacji Meritum Bank Mobilny, bez konieczności czekania na kuriera i wychodzenia z domu. W ciągu miesiąca od złożenia wniosku o Konto z Gwarancją klient może skorzystać z 2-miesięcznej Lokaty Start, której oprocentowanie wynosi 4 proc. w skali roku. Na lokacie można zdeponować kwoty od 1000 zł do 10 tys. zł.

W związku z wprowadzeniem do oferty Konta z Gwarancją, ze sprzedaży zostaje wycofane Proste Konto Osobiste.

Małgorzata Dłubak
Meritum Banku