30 lat Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

30 lat Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej
Źródło: Szkoła Biznesu PW
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
4300 menedżerów z 30 krajów i 4 kontynentów - tylu liderów biznesu wykształciła Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej. 21 października w Małej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej odbędzie się wielkie święto - obchody 30-lecia Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, połączone z konferencją "W podróży pełnej wyzwań. Czy zmierzamy ku lepszemu?" z udziałem prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego oraz profesorów Szkoły, czytamy w komunikacie prasowym.

Obchody 30-lecia będą podzielone na trzy główne części: konferencję i panel dyskusyjny, uroczyste ochody i graduację absolwentów studiów MBA oraz jubileuszowy bankiet.

‒ Podczas uroczystości za sprawą konferencji podejmiemy próbę dyskusji o tym, jaka przyszłość czeka świat i biznes. Podejmiemy dyskusję na temat ekonomii, efektywnego przywództwa, ochrony zdrowia oraz energetyki i klimatu ‒ podkreśla dr inż. Paweł Urbański, dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Konferencja „W podróży pełnej wyzwań. Czy zmierzamy ku lepszemu”

Konferencję „W podróży pełnej wyzwań. Czy zmierzamy ku lepszemu” zainauguruje Aleksander Kwaśniewski, Prezydent RP w latach 1995‒2005, który wygłosi wykład pt. „30 lat polskiej transformacji. Co dalej?”.

Z kolei w panelu dyskusyjnym, moderowanym przez ekonomistę prof. Witolda Orłowskiego, wezmą udział wykładowcy w Szkole Biznesu PW:

doradca biznesowy Piotr Czarnecki,

specjalista epidemiologii, specjalista zdrowia publicznego i farmakoekonomista prof. Marcin Czech,

psycholog społeczny i biznesu Jacek Santorski,

dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, dr inż. Paweł Urbański, specjalista z obszarów energetyki oraz ekonomii.

Konferencja „W podróży pełnej wyzwań. Czy zmierzamy ku lepszemu?” rozpocznie się 21 października 2022 roku o godz. 15:00 i potrwa do 16:30.

Po krótkiej przerwie, o 17:00 odbędzie się uroczysta graduacja absolwentów EMBA i MBA, która potrwa do 18:30. Zwieńczeniem akademickiego święta będzie bankiet jubileuszowy, zaplanowany na godzinę 19:00.

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Utworzenie Szkoły Biznesu PW to wspólne przedsięwzięcie czterech prestiżowych uczelni – Politechniki Warszawskiej oraz trzech międzynarodowych szkół biznesu – francuskiej HEC Paris, brytyjskiej London Business School  oraz norweskiej Norwegian School of Economics. Pierwszy program MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej został uruchomiony w 1992 roku.

Szkoła od lat jest pełnoprawnym członkiem prestiżowej organizacji European Foundation for Management Development, utworzonej przez wiodące europejskie szkoły zarządzania.

Misją Szkoły jest oferowanie liderom biznesu i ekspertom najwyższej klasy praktycznych programów edukacyjnych, tworzonych w oparciu o najlepsze międzynarodowe praktyki, innowacyjne podejście oraz zgodnie z rozwojem technologicznym i zasadą pozytywnego wpływu społecznego.

Szkoła od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce rankingów MBA w Polsce, została też zauważona w rankingach międzynarodowych. Wykładowcy Szkoły Biznesu to zarówno profesorowie ze szkół o światowej renomie z doświadczeniem biznesowym, jak i praktycy z międzynarodowych firm.

Więcej o Szkole Biznesu wydarzeniu: www.biznes.edu.pl.

Źródło: Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej