20 zł rabatu na świąteczne zakupy we wspólnej promocji Visa z Allegro i PayU

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

151207.visa.allegro.01.400x200Rozpoczęła się promocja Visa realizowana z Allegro, największą polską platformą e-commerce oraz firmą PayU, liderem płatności on-line w Polsce. Osoby, które zdecydują się opłacić dowolne zakupy kartą Visa i zapisać ją w usłudze PayU | Express, otrzymają kupon rabatowy o wartości 20 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów na Allegro. Kuponami nagradzane są transakcje realizowane w okresie przedświątecznym, tj. do 24 grudnia br. Promocję wspiera intensywna kampania reklamowa w internecie i ogólnopolskiej telewizji.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest dokonanie dowolnego zakupu i opłacenie go kartą Visa, przy jednoczesnym zapisaniu karty w PayU. Dzięki temu za kolejne zakupy będzie można zapłacić jednym kliknięciem. Kolejna płatność zostanie bowiem zrealizowana za pomocą specjalnego identyfikatora tworzonego przez PayU. W zamian użytkownicy otrzymają kupon rabatowy o wartości 20 zł na kolejne zakupy. Kupony można zdobywać do 24 grudnia br. do końca dnia, a wykorzystać – przy zakupach o wartości min. 100 zł – do 31 grudnia br. włącznie. Każdy użytkownik może skorzystać maksymalnie z 2 kuponów przy 2 oddzielnych zamówieniach. Kupony przyznawane są za transakcje dokonywane zarówno z poziomu komputera, jak i poprzez aplikację Allegro za pomocą urządzeń mobilnych.

„Wspólna promocja z Allegro i PayU jest kolejną odsłoną akcji edukacyjnej, mającej na celu pokazanie zalet korzystania z kart Visa przy płaceniu za zakupy w internecie. W rozpoczętej kampanii skupiamy się na tych użytkownikach, którzy wcześniej nie byli przekonani do płatności kartą online, a zależy im na tym, aby płatność była szybka i zarazem bezpieczna. Okres przedświąteczny to najbardziej intensywny czas zakupowy i doskonały moment na nowe doświadczenia płatnicze” – wyjaśnia Małgorzata Ciszecka, menedżer odpowiedzialna za rozwój e-commerce w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa Europe.

„Promocja skonstruowana jest w taki sposób, aby osobom, które do tej pory nie płaciły kartą Visa w serwisie Allegro, pokazać jak łatwa i szybka staje się ta metoda płatności dzięki zapamiętaniu karty. Użytkownicy przekonają się o tym już podczas dokonywania kolejnej transakcji, którą zrealizują jednym kliknięciem i to w mniej niż pół sekundy, czyli zaoszczędzą prawie dwie minuty” – dodaje Wojciech Czajkowski, Dyrektor Zarządzający PayU.

„Polacy coraz częściej dokonują zakupów w internecie, a okres przedświąteczny to prawdziwa kulminacja takich zakupów. Cieszymy się, że w tym roku możemy zaproponować kupującym interesującą promocję, która pozwoli zmniejszyć koszty zakupu np. prezentów dla bliskich. Jednocześnie polecamy naszym klientom płacenie kartą Visa za zakupy na Allegro w sposób łatwy i bezpieczny” – podsumowuje Paweł Klimiuk, Dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej w Allegro.

Promocję wspiera intensywna, ogólnopolska kampania reklamowa obejmująca emisję 15-sekudnowego spotu (dostępny tutaj: https://youtu.be/sxXtQCjRg_M) w wybranych stacjach telewizyjnych, m.in. Polsat, TVP, AXN, FilmBox czy Fox. Spot, a także bannery reklamowe wyświetlane są również w internecie (m.in. w serwisach Gazeta.pl czy YouTube.com). Poprzez swoje kanały marketingowe komunikację z klientami prowadzą również Allegro i PayU. Możliwość wykorzystania materiałów reklamowych dotyczących promocji otrzymały także banki-wydawcy kart Visa. Kreację kampanii marketingowej wspierającej promocję przygotowała agencja Saatchi & Saatchi Poland, a zakupem mediów zajął się dom mediowy MEC.

Więcej informacji na temat promocji oraz jej regulamin dostępne są pod adresem www.karty.allegro.pl/PromocjaVisa.

Źródło: Visa Europe