2,75% na nowej Lokacie na 100 dni od Toyota Bank

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

toyota.bank.01.400x274Toyota Bank wprowadził do swojej oferty depozytowej nową Lokatę na 100 dni o stałym oprocentowaniu 2,75 proc. w skali roku. Jeden klient może otworzyć kilka depozytów na łączną kwotę aż 70 000 zł. Lokata skierowana jest do wszystkich klientów, którzy założą bądź posiadają już konto osobiste w Banku.

28 stycznia 2016 roku Toyota Bank dodał do swojej oferty produktów oszczędnościowych całkowicie nową lokatę Plan Depozytowy na 100 dni, której stałe oprocentowanie wynosi 2,75 proc. w skali roku. Depozyt otworzyć będzie można na kwotę od 3 000 zł do nawet 70 000 zł, a kapitalizacja odsetek przyznawana będzie zaraz na koniec okresu jego trwania.

Elastyczna konstrukcja oraz możliwości produktowe, zapewniają łatwe dopasowanie parametrów depozytu pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Jednocześnie, ryzyko alokacji środków może być zdywersyfikowane na kilku lokatach, co w przypadku wyższych kwot, znacząco przekłada się na efektywniejsze zarządzanie oszczędnościami.

Jedynym warunkiem, który należy spełnić aby skorzystać z depozytu, jest posiadanie bądź założenie konta w Toyota Bank. Skutecznym sposobem pomnażania oszczędności w Toyota Bank jest założenie Konta Jedynego i skorzystanie z najnowszej promocji „Tankuj korzyści do pełna”, w której klienci mogą otrzymać zwrot nawet do 50 zł miesięcznie za zakupione paliwo do końca 2016. Po uruchomieniu Konta, Lokatę na 100 dni można założyć samodzielnie za pomocą systemu bankowości elektronicznej.

– Na rynku pojawiają się obecnie nieliczne promocje sięgające nawet 3-4 proc., ale w większości przypadków produkty te są mocno ograniczone wysokością kwoty depozytu lub też promocja obowiązuje jedynie dla tzw. „nowych środków”. Lokata na 100 dni to natomiast depozyt pozbawiony jakichkolwiek „haczyków”, który daje Klientom gwarancję oszczędności w krótkim okresie czasu nawet dla pokaźnych środków – mówi Bartosz Suchecki, Product Manager Toyota Bank Polska.

Toyota Bank Polska