160 tysięcy złotych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za pomocą kart płatniczych

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

first.data.01.400x131Ponad 160 tys. zł przekazano za pośrednictwem kart płatniczych Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy podczas jej XXII Finału.  Jak co roku, darczyńcy mogli przekazywać dotacje za pośrednictwem bezpiecznego formularza, oraz telefonicznie w dniu finału WOŚP.  First Data Polska, właściciel marki Polcard, pomagał Orkiestrze już po raz dziewiętnasty.

„Dzięki First Data Polska wszystkie osoby chcące dokonać wpłaty na rzecz WOŚP za pomocą karty mogły to zrobić szybko i bezpiecznie. Ważnym elementem jest także weryfikacja danych osób licytujących wartościowe przedmioty takie jak np. złote serduszka. Udostępnienie darczyńcom różnorodnych metod przekazywania środków dostosowanych do ich potrzeb sprawia, że jeszcze chętniej wspierają oni naszą inicjatywę – nie wychodząc nawet z domu” – mówi Jurek Owsiak,  Prezes Fundacji WOŚP.

„Cieszymy się, że już po raz dziewiętnasty możemy wspierać Orkiestrę w realizowaniu jej szczytnych celów. Zarówno od strony technicznej, przy bezpiecznym procesowaniu wszystkich napływających transakcji, jak i bezpośrednio, przez fizyczny udział naszych pracowników.  Każdego roku pełnią oni dyżur telefoniczny jako wolontariusze w studiu TVP 2 podczas Wielkiego Finału. Świadomość, że First Data Polska ma swój wkład w weryfikację i pozyskiwanie środków na zakup urządzeń ratujących życie dzieciom oraz sprzęt dla placówek opiekujących się osobami starszymi jest dla nas wyróżnieniem”. – powiedział Janusz Diemko, Prezes Zarządu First Data Polska.

140114.zlotych.01.550x298

Tradycyjnie już podczas trwania licytacji pracownicy First Data Polska weryfikowali również najbardziej hojnych darczyńców, pragnących wylicytować złote serduszka i złote karty telefoniczne. Sprawdzono wiarygodność wszystkich  osób, które zaoferowały kwotę powyżej 10 tys. zł.

Źródło: First Data Polska