16. edycja Akademii Liderów Rynku Kapitałowego – rekrutacja przedłużona

16. edycja Akademii Liderów Rynku Kapitałowego – rekrutacja przedłużona
Źródło: ALRK
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Rekrutacja do 16. edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego została przedłużona do 28 marca 2021 r. Ten najdłużej działający program Fundacji im. Lesława Pagi, pomaga w rozwoju zdolnym i utalentowanym studentom i absolwentom, którzy nie tylko chcą rozwijać się na rynku finansowym, ale także rozumieją, że biznes opiera się na dobrych relacjach i zaangażowaniu. To program dla przyszłych liderów branży.

Wyjątkowa edycja

Jak na 2021 rok przystało, Akademia musiała dostosować się do panujących warunków. Dlatego 16. edycja odbędzie się w zmienionej formule: zamiast dwutygodniowej Szkoły letniej Uczestnicy, po 7 dniach zajęć on-line, będą pracować na weekendowych zjazdach w okresie od lipca do listopada.

Jak co roku, uczestnicy będą mieli przyjemność wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli film partnerskich, a także Alumnów ALRK poprzednich edycji.

Po zakończeniu programu, najlepsi uczestnicy trafiają na płatne staże

Tematem przewodnim 16. edycji jest „Gospodarka w dobie globalnych wyzwań 3. dekady XXI wieku”.

1 z 30

Co roku do programu zgłaszają się setki studentów z całej Polski. Do Akademii dostaje się jednak jedynie 30 z nich. Stypendyści nie tylko biorą udział w intensywnych szkoleniach, ale także stają się częścią wyjątkowej społeczności liderów, alumnów programów Fundacji im. Lesława A. Pagi. Po zakończeniu programu, najlepsi uczestnicy trafiają na płatne staże.

Partnerem strategicznym 16. edycji Akademii została firma Bain & Company Poland.

Natomiast w gronie Partnerów znajdują się takie prestiżowe instytucje, jak Bastion Group, Eques Investment TFI, ING Bank Śląski, Investors TFI, Innova Capital, MCI, Mid Europa Partners, PFR Ventures i Rothschild & Co.

Patronami medialnymi zostali: portal aleBank.pl, Equity Magazine, Niezależny Miesięcznik Studentów Magiel, Profit Journal – kwartalnik finansowy, Perspektywy, Parkiet i Rzeczpospolita.

Każdy uczestnik Akademii zostaje także Alumnem Fundacji, a tym samym dołącza do społeczności zrzeszającej wyjątkowych młodych liderów, którzy chcą wspólnymi siłami kształtować przyszłość.

Na zgłoszenia Akademia Liderów Rynku Kapitałowego czeka do 28 marca: https://bit.ly/ALRKXVI

Źródło: Akademia Liderów Rynku Kapitałowego