Znamy zwycięzców konkursu interaktywnego „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie”

Znamy zwycięzców konkursu interaktywnego „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie”
Uczestnicy Konkursu "Z SANBankiem - nowocześnie i bezpiecznie". For. SANBank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
17 czerwca 2019 r. w auli Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbył się konkurs interaktywny pn. "Z SANBankiem - nowocześnie i bezpiecznie".

Celem konkursu była edukacja w zakresie bankowości, spółdzielczości i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz umiejętności korzystania z usług finansowych #SANBank

Wydarzenie to zostało zorganizowane przez Nadsański Bank Spółdzielczy w ramach obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej 2019.

Celem konkursu była edukacja w zakresie bankowości, spółdzielczości i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz umiejętności korzystania z usług finansowych.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony studentów Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli. Wzięło w nim udział aż 41 dwuosobowych drużyn.

Konkurs przeprowadzony został w nowoczesnej formule – Quizspotter, która polegała na udzieleniu odpowiedzi z zakresu działalności SANBanku, spółdzielczości, bezpieczeństwa, płatności bezgotówkowych oraz rynku finansowego przy użyciu tabletu. Na uzyskane wyniki wpływ miała nie tylko poprawna odpowiedź, ale również refleks i strategia. Wygrała drużyna, która po 21 rundach zdobyła najwięcej punktów.

Czytaj także: Konkurs interaktywny „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie” >>>

Na zakończenie turnieju każdy z graczy otrzymał pamiątkowy dyplom, natomiast trzy pierwsze miejsca uhonorowane zostały nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez SANBank.

Zwycięzcy konkursu

Zwycięzcami konkursu zostali studenci Michał Malinowski i Paulina Smutek wygrywając kamery sportowe. Drugie miejsce i głośniki mobilne otrzymali Dawid Podlasek i Maciej Maziarz, a trzecie miejsce nagrodzone słuchawkami bezprzewodowymi zdobyli Paweł Wolak i Natalia Puzio.

Nagrody oraz dyplomy wręczyli Pani Magdalena Więckowicz p.o. Prezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego oraz dr. hab. inż. Aleksander Mazurkow, prof. PRz Dziekana Wydziału Mechaniczno-Technologicznego.

Źródło: SANBank Nadsański Bank Spółdzielczy