Zmiany w zarządzie Idea Banku

Zmiany w zarządzie Idea Banku
Źródło: Idea Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Rada nadzorcza Idea Banku powołała Dariusza Daniluka na stanowisko członka zarządu, podał bank.

Rada nadzorcza @IdeaBankSA powołała Dariusza Daniluka na stanowisko członka zarządu #IdeaBank

„Zarząd Idea Bank informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 21 grudnia 2018 roku, rada nadzorcza emitenta podjęła uchwałę w sprawie powołania pana Dariusza Daniluka na stanowisko członka zarządu emitenta” – czytamy w komunikacie.

Dariusz Daniluk jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Studia podyplomowe ukończył w zakresie międzynarodowej bankowości i finansów na Uniwersytecie Southampton w Wielkiej Brytanii (1993/94). Od marca 2016 r. prowadzi własną działalność gospodarczą i m.in. doradzał w zakresie zarządzania i finansów, a ponadto zasiada jako członek rady nadzorczej spółki giełdowej Relpol oraz rady nadzorczej TFI Altus. Wcześniej był m.in. prezesem zarządu Banku Ochrony Środowiska, prezesem zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego, a także członkiem Komisji Nadzoru Finansowego.

Rafał Grodzicki zrezygnował z funkcji członka zarządu Idea Banku

Wcześniej bank poinformował, że Rafał Grodzicki zrezygnował z pełnienia funkcji członka zarządu Idea Banku ze skutkiem na dzień złożenia rezygnacji.

„21 grudnia 2018 roku pan Rafał Grodzicki złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu emitenta ze skutkiem na dzień złożenia rezygnacji” – czytamy w komunikacie.

Grupa Idea Bank specjalizuje się w usługach bankowych i finansowych dla małych firm. Akcje Idea Banku są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2015 r.

Źródło: ISBnews