Zmiany w Zarządzie BNP Paribas Real Estate

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bnp.paribas.01.400x12916 czerwca odbyło się uroczystość z okazji 10-lecia istnienia firmy BNP Paribas Real Estate. Podczas jej trwania Philippe Zivkovic ogłosił, że ustępuje ze stanowiska Prezesa Zarządu, a jego miejsce zajmie dotychczasowy zastępca Thierry Laroue-Pont. Philippe Zivkovic nadal będzie sprawował nadzór nad rozwojem firmy jako Przewodniczący Rady Nadzorczej.

Philippe Zivkovic i Thierry Laroue-Pont obejmą swoje nowe funkcje od dnia 1 lipca bieżącego roku. Zastępcami Thierry Laroue-Pont zostali:

  • Barbara Koréniouguine, która jest odpowiedzialna za rozwój biznesu w obszarze nieruchomości biurowych i mieszkaniowych;
  • Henri Faure, który jest odpowiedzialny za Investment Management oraz za wszystkie funkcje centralne;
  • Lauric Leclerc, który został awansowany na stanowisko Deputy Chief Executive Officer i jest odpowiedzialny za Property Management.

Spędziłem wiele lat w BNP Paribas Real Estate będąc odpowiedzialnym za operacyjne zarządzanie firmą. Nadszedł czas, aby oddać pierwszeństwo kolejnemu pokoleniu. Jestem przekonany, że Thierry Laroue-Pont wraz z pozostałymi członkami Zarządu będą z sukcesem kontynuować prace nad rozwojem BNP Paribas Real Estate. Thierry jest postrzegany przez rynek, naszych klientów i nasz zespół jako doświadczony profesjonalista – mówi Philippe Zivkovic.

Źrodło: www. bnpparibas.pl