Zmiany w zarządzie Banku Pocztowego

Zmiany w zarządzie Banku Pocztowego
Fot. Bank Pocztowy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Rada Nadzorcza Banku Pocztowego powołała Huberta Meronka na Członka Zarządu Banku. Na rynku polskim zajmował się realizacją projektów strategicznych IT, przeprowadzaniem centralizacji informatyki na dużą skalę oraz wdrożeniem Architektury Korporacyjnej w sektorze finansowym. Jego zadaniem w zarządzie będzie nadzorowanie obszaru Wsparcia Biznesu - czyli informatyka, administracja i logistyka.

Ukończył studia magisterskie w Norwegii oraz USA – Master of Computer Science. Przez ponad 20 lat mieszkał i pracował w Norwegii i USA, realizując w tym czasie projekty dla spółek w USA, Islandii, Norwegii oraz Szwecji. W Norwegii był założycielem firmy doradczej. W Cap Gemini Norway pełnił funkcję Dyrektora Oddziału w Oslo i był odpowiedzialny za kierowanie doradztwem biznesowo-technologicznym.

Od 2003 roku mieszka w Polsce, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego i odpowiadał za obszar IT oraz strategię informatyki w firmach takich jak PKO BP, BOŚ Bank, LOT, T-Systems Polska.

Od 2011 roku prowadzi własną działalność doradczą realizując usługi doradcze dla CGI Polska, ABC Data, BPS TFI, PGE Dom Maklerski, PwC Polska.

Źródło: www.pocztowy.pl