XVIII Kongres Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych

XVIII Kongres Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Po dwóch latach funkcjonowania w warunkach pandemicznych śmiało możemy stwierdzić, że koronawirus nie zahamował rozwoju nowych inwestycji mieszkaniowych. Nie wyhamował także wzrostu cen transakcyjnych ani wzrostu akcji kredytowania hipotecznego. Rok 2021 okazał się rokiem rekordów zarówno na rynku mieszkaniowym jak i kredytowym.

Teraz dodatkowo wszystkim nam przyszło się mierzyć z wysoką inflacją, rosnącymi kosztami kredytu hipotecznego i to w oparach Polskiego Ładu.

  • Jakie perspektywy czekają nas w roku 2022 i w kolejnych latach?
  • Czy w końcu pęknie bańka cenowa?
  • Czy kredyt o stałym oprocentowaniu okaże się hitem i motorem dalszego wzrostu akcji kredytowej?

Na te i inne intrygujące pytania postaramy się odpowiedzieć w trakcie kolejnych spotkań, organizowanych w ramach XVIII Kongresu Finansowania Nieruchomości Mieszkaniowych.

To tradycyjne spotkanie ekspertów i uczestników rynku mieszkaniowego, przedstawicieli sektora bankowego, środowisk akademickich, firm deweloperskich, rzeczoznawców majątkowych czy pośredników i doradców rynku mieszkaniowego realizowane było przez lata stacjonarnie w ostatnim tygodniu listopada. Otoczenie pandemiczne sprawiło, że po ubiegłorocznych doświadczeniach tegoroczny, XVIII Kongres odbędzie się w formule on-line i będzie składał się z kilku spotkań w ciągu roku 2022.

50-ta edycja Raportu AMRON-SARFiN

Stali „bywalcy” wcześniejszych edycji Kongresu wiedzą, że drugi dzień Kongresu rozpoczynała zawsze prezentacja aktualnego Raportu AMRON-SARFiN. Pierwszy Raport pojawił się w listopadzie 2009 roku. Tym razem, podczas pierwszego spotkania – 28 lutego, uczestnikom Kongresu zaprezentowane zostaną wnioski z 50-tej edycji Raportu.

Zaproszeni goście

Organizatorem Kongresu jest działający w Związku Banków Polskich, Komitet ds. Finansowania Nieruchomości oraz Centrum AMRON. W tegorocznym Kongresie wezmą udział m.in. Agata Chrzanowska, Prezes Zarządu Millennium Bank Hipoteczny SA, Agnieszka Krawczyk, Dyrektor w Banku Pekao SA, prof. Marcin Liberadzki ze Szkoły Głównej Handlowej, prof. Jacek Łaszek, Doradca w Narodowy Banku Polskim, Agnieszka Nachyła, Dyrektor w Santander Bank Polska SA, Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich, Jerzy Ptaszyński, Dyrektor Analiz w Centrum AMRON oraz dr Jacek Furga, Przewodniczący Komitetu ds. Finansowania Nieruchomości.

Zapraszamy!

28 lutego 2022 r.

Więcej informacji i rejestracja: www.aleBank.pl/KFNM