XIII Międzynarodowy Kongres Faktoringu odbędzie się 21 września 2022 roku w Warszawie

XIII Międzynarodowy Kongres Faktoringu odbędzie się 21 września 2022 roku w Warszawie
Źródło: MKF
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Polski Związek Faktorów zaprasza do udziału w XIII Międzynarodowym Kongresie Faktoringu. Tegoroczne spotkanie odbędzie się w tradycyjnej formule konferencyjnej. Wydarzenie będzie pełne pasjonujących wystąpień, ciekawych dyskusji i ważnych pytań. Eksperci podsumują sytuację na rynku faktoringowym oraz w otoczeniu przedsiębiorczości u progu nowej ery w gospodarce w Polsce i na świecie. Będą też dyskutować o tym, jak radzić sobie w dobie ekonomicznych turbulencji.

– Międzynarodowy Kongres Faktoringu to doroczne spotkanie ekspertów branży faktoringowej i finansowej z kraju oraz ze świata.

Podczas 12 edycji pozyskaliśmy liczne grono wiernych słuchaczy i sympatyków. W obradach zawsze biorą udział uznane autorytety w dziedzinie gospodarki i zarządzania. Odpowiadają na pytania związane z sytuacją przedsiębiorstw i prezentują rozwiązania wpływające na ich płynność finansową.

W tym roku Kongres odbywa się już po raz trzynasty. Serdecznie zapraszam do udziału w naszym spotkaniu – mówi Konrad Klimek, przewodniczący Komitetu Wykonawczego PZF.

Kongres odbędzie się 21 września 2021 roku (środa) w warszawskim hotelu Crowne Plaza-The Hub, przy Rondzie Daszyńskiego 2.

Początek obrad o godz. 9:30.

Gośćmi specjalnymi tegorocznej edycji będą:

prof. Witold Orłowski, ceniony ekonomista;

Jacek Walkiewicz, psycholog, inspirujący mówca.

Na Kongres zapraszają:

Organizator: Polski Związek Faktorów

Partnerzy Główni: Comarch, Grupa BIK

Partnerzy PZF: Asseco Business Solutions, eSourcing, RiskMan

Partnerzy medialni: aleBank.pl, Miesięcznik Finansowy Bank, Finansovo.pl, SerwisFaktoringowy.pl.

Sponsor imprezy koktailowej: Lendscape

Źródło: aleBank.pl