Wyprzedane bilety VIP Gold, czyli gorący weekend w Trójmieście na PGE ARENIE

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

150411.pge.arena.gdansk.01.600Na murawie mecz Ekstraklasy, a w strefie VIP - Harleye, Mercedes i dużo muzyki na żywo. Tak będzie w tę sobotę na PGE ARENIE w Gdańsku.

Emocji na boisku dostarczą zawodnicy Lechii Gdańsk i Legii Warszawa. Już w najbliższą sobotę, 11 kwietnia, o godzinie 15.30 rozpocznie się spotkanie 27. kolejki Ekstraklasy, o którym mówi się, że będzie najgorętszym meczem tego sezonu w Gdańsku.

Podczas meczu goście strefy VIP gdańskiego stadionu będą mogli między innymi zobaczyć nowy model Mercedesa CLA, okrzykniętego ikoną designu. Gdański pokaz nastąpi tuż po premierze auta w Genewie. Ale to nie jedyny motoryzacyjny punkt programu na tę sobotę.
150411.pge.arena.gdansk.02.600

W strefie lóż przedstawimy dwa modele legendy motocykli. Opowie o nich szef serwisu Harley-Davidson, który już przygotowuje się do otwarcia w Gdańsku nowego salonu. Nasi goście nie tylko obejrzą te niezwykłe maszyny, ale będą mieli też pierwszeństwo w umówieniu jazd próbnych i testowych – mówi Bartłomiej Przybyciel, Hospitality Manager w Arena Gdańsk Operator.
150411.pge.arena.gdansk.03.600150411.pge.arena.gdansk.04.600

W dobrym towarzystwie

Dodatkowe atrakcje przygotowano z myślą o gościach Strefy VIP na gdańskim stadionie, dostępnej w ramach oferty Lechia Gdańsk Prestige Club. Korzystają z niej najemcy lóż biznesowych oraz osoby kupujące bilety Gold i Silver. Bilety Gold na sobotni mecz zostały wyprzedane już tydzień przed Świętami Wielkanocnymi. Niemal 85% procent lóż na PGE ARENIE ma stałych najemców. Prawie wszystkie pozostałe wolne loże znalazły najemców właśnie na sobotni mecz.

150411.pge.arena.gdansk.07.646Każde duże wydarzenie na stadionie daje naszym gościom możliwości nawiązywania nowych czy pielęgnowania dotychczasowych kontaktów biznesowych. Znaczna część z nich odwiedza nas regularnie, będąc stałymi najemcami lóż biznesowych – podkreśla Marcin Szczukowski, Hospitality Manager w Arena Gdańsk Operator. – Dla nas Lechia Gdańsk Prestige Club to coś więcej niż klub biznesu. To platforma wymiany nie tylko kontaktów, ale także wiedzy, doświadczeń i pomysłów.

Strona muzyczna sobotniego wydarzenia również zapowiada się ciekawie. Na scenie Lechia Gdańsk Prestige Club wystąpi trójmiejska formacja Funkloopy. Dziewięcioosobowy zespół ma na swoim koncie płytę zatytułowaną „Radiofrendli”, a obecnie pracuje nad materiałem na kolejny krążek.

Wszystko o wolnym czasie

Po sąsiedzku z PGE ARENĄ zarówno w tę sobotę, jak i w niedzielę, można wybrać się na Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego. W halach AmberExpo zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w rekreacji i rozrywce oraz propozycje kulturalne i turystyczne z całego regionu. Na stoisku PGE ARENY będzie można się dowiedzieć, jakich atrakcji dostarcza FUN ARENA – czyli największy park rozrywki na Pomorzu działający na gdańskim stadionie. A już na miejscu można wypróbować symulator wyścigu z kierownicą Logitech G27 i rajdowym siedzeniem.
150411.pge.arena.gdansk.05.600

Wraz z biletem wstępu na targi każdy gość otrzyma 50-procentową zniżkę na niektóre atrakcje w FUN ARENIE. Festiwalowi Turystyki i Czasu Wolnego towarzyszyć będą dodatkowe imprezy, między innymi zlot popularnych food trucków z całej Polski, Bike Festiwal dla fanów dwóch kółek oraz kolejna edycja Baltic Games czyli największego festiwalu sportów ekstremalnych w Polsce.
150411.pge.arena.gdansk.06.600

Źródło: Arena Gdańsk Operator