Wydarzenia: Karta rolnika AGRO SGB przebojem zdobywa rynek!

Wydarzenia: Karta rolnika AGRO SGB przebojem zdobywa rynek!
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Klienci banków spółdzielczych SGB coraz chętniej sięgają po kartę AGRO SGB wydawaną we współpracy z firmą Mastercard do rachunków bankowych otwieranych przez klientów z sektora AGRO. Ich liczba na przestrzeni minionych trzech miesięcy wzrosła o ponad 300%!

Robert Tórz

Obsługa finansowa polskiego rolnictwa jest wpisana w DNA bankowości spółdzielczej. Rolnicy byli i nadal są grupą strategicznych klientów, którym dedykowana jest stale rozwijana oferta produktów i usług, dostosowana do specyfiki tej branży.

 

Banki spółdzielcze SGB są ekspertem w finansowaniu agrobiznesu. Przemawiają za nami lata doświadczenia, nieustającej współpracy i wsparcia dla rolnictwa. Jesteśmy liderem na rynku w zakresie kredytów preferencyjnych. Jako pierwsi uczestniczyliśmy w dystrybucji środków unijnych i pomocowych. Prawie jedna trzecia kredytów wziętych przez rolników indywidualnych została udzielona przez banki spółdzielcze SGB. Kredyty dla rolnictwa stanowią prawie 40% kredytów udzielonych przez banki spółdzielcze SGB dla najróżniejszych firm i instytucji. Prawie połowa kredytów preferencyjnych z pomocą ARiMR w ubiegłych latach to kredyty udzielone za pośrednictwem banków spółdzielczych SGB.

 

Robert Tórz
P.o. dyrektora Departamentu Produktów
Bankowych i Procedur SGB-Banku S.A.
Członek Rady Wydawców Kart Bankowych,
Rady Bankowości Elektronicznej,
Forum Technologii Bankowych ZBP.

Jednym z podstawowych założeń działań strategicznych w obszarze AGRO jest promowanie lokalności, polskoś...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI