Wrocławskie studio T-Bull prezentuje mobilne wyścigi z Nową Warszawą na trasie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Top Speed, najnowsza produkcja wrocławskiego studia T-Bull, to emocjonujące wyścigi, w których nie zabraknie tuningowanych aut, niebezpiecznych tras i klimatu przestępczego podziemia. Miłośników motoryzacji powinien zainteresować również fakt, że w grze dostępne jest auto nawiązujące do legendy polskich ulic z czasów PRL-u – Nowa Warszawa.

T-Bull po raz kolejny zaskoczy graczy nową produkcją. Tym razem nadchodzi w wielkim stylu – Top Speed to gra wyróżniająca się niezwykłą dbałością o detale, wysokiej jakości grafiką oraz rozbudowaną fabułą. Amatorzy mobilnej rozrywki będą mieli do dyspozycji blisko siedemdziesiąt aut przeznaczonych do nielegalnych wyścigów i zmagań z bossami kryminalnego świata. Wśród nich znajdzie się również Nowa Warszawa – kultowa marka reaktywowana w ramach projektu New Warsaw.

Chcieliśmy, aby Top Speed wyróżniał się na tle dotychczas stworzonych mobilnych gier wyścigowych.  Dzięki współpracy z ekipą projektu New Warsaw, użytkownicy odnajdą w grze dawną królową polskich szos – poczciwą Warszawę – mówi Marcin Markowicz, Art. Director w T-Bull. – W głowach zrodził się nam już kolejny pomysł na to, jak następnym razem zaskoczyć graczy. Niewykluczone, że znów będzie to coś wyjątkowego –  dodaje Marcin.

Wrocławscy studenci, którzy zainicjowali projekt przywrócenia na polskie drogi Warszawy również nie ukrywają zadowolenia z nawiązanej współpracy. – Następca klasycznej limuzyny z okresu PRL jest jak na razie prototypem wykonanym z włókna szklanego, ale w Top Speed można już ścigać się nim po ulicach miasta – mówi Michał Koziołek, pomysłodawca i twórca projektu New Warsaw.

Oprócz sprawdzenia się w mobilnych wyścigach za kierownicą Warszawy, gracze będą mogli również tuningować pozostałe dostępne auta. Twórcy zadbali również o bogactwo i różnorodność tras –  sześć trybów zmagań, w  tym możliwość wcielenia się  w policjanta ścigającego groźnych przestępców z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom ekstremalnych zmagań.

Darmowa gra „Top Speed” jest już dostępna na urządzeniach mobilnych z systemami Android, iOS, Windows Phone i Blackberry OS oraz komputerów Windows i Mac, do pobrania m.in. z Google Play, iTunes, Windows Store i Amazon Appstore. Dzięki wykorzystaniu technologii Unity3D oraz odpowiednio zoptymalizowanej grafice również właściciele starszych i mniej wydajnych urządzeń będą mogli czerpać przyjemność z gry.

„Top Speed” funkcjonuje w modelu freemium, co oznacza, że w aplikacji dostępne są przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze. Gra jest dostępna w siedemnastu wersjach językowych, w tym w wersji polskiej.

Źródło: T-Bull Sp. z o.o.