Work Service bez prezesa i wiceprezesa. Maciej Witucki i Tomasz Ślęzak złożyli rezygnację

Work Service bez prezesa i wiceprezesa. Maciej Witucki i Tomasz Ślęzak złożyli rezygnację
Maciej Witucki Fot. Work Service
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Maciej Witucki złożył rezygnację z funkcji prezesa Work Service z dniem 28 lutego br., podała spółka. Ze stanowiska zrezygnował także wiceprezes Tomasz Ślęzak.

Maciej Witucki złożył rezygnację z funkcji prezesa @Workservicepl. Ze stanowiska zrezygnował także wiceprezes Tomasz Ślęzak #WorkService

„Zarząd Work Service informuje, że w dniu 24 stycznia 2019 r. wpłynęło do emitenta pismo zawierające informację o rezygnacji pana Macieja Wituckiego z pełnienia funkcji prezesa zarządu Work Service ze skutkiem na dzień 28 lutego 2019 r. Pan Maciej Witucki nie wskazał przyczyny rezygnacji” – czytamy w komunikacie.

W odrębnym komunikacie spółka podała, że Tomasz Ślęzak zrezygnował z pełnienia funkcji wiceprezesa ze skutkiem na 24 stycznia 2019 r., również nie podając przyczyny rezygnacji.

Work Service jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie.

Źródło: ISBnews