W Banku Pekao bezpłatne konto, 2000 zł bonusów i atrakcyjne finansowanie dla mikrofirm

W Banku Pekao bezpłatne konto, 2000 zł bonusów i atrakcyjne finansowanie dla mikrofirm
Fot. Bank Pekao
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Bank Pekao wystartował z kampanią telewizyjną oferty dla mikroprzedsiębiorców. Klienci biznesowi, którzy założą konto na preferencyjnych warunkach, mogą otrzymać w ciągu pół roku nawet 2000 zł. Dodatkowo, bank oferuje bezterminowo bezpłatne konto firmowe oraz bezpłatny terminal płatniczy aż na dwa lata.

Z początkiem października Bank Pekao S.A. pojawił się z nową, nieszablonową kreacją promującą ofertę dla mikrofirm na siatce wielkoformatowej hotelu Metropol w Warszawie. Chwilę później ruszyła promocja oferty na witrynach oddziałów i w materiałach BTL, a w piątek wystartowała kampania telewizyjna z gościnnym udziałem wokalisty Vito Bambino.

Reklama TV

Reklamę TV wyreżyserował Michał Bolland – dokumentalista młodego pokolenia, autor nagradzanego filmu „Zasada” o legendzie polskiego motosportu. Spot został zrealizowany w konwencji paradokumentalnej.

Reklama opowiada historię młodej, kreatywnej przedsiębiorczyni, która chcąc realizować odważne projekty graficzne zakłada swoją firmę. Dzięki wsparciu Banku Pekao S.A. wypływa na szerokie wody i za sprawą aktywności w mediach społecznościowych zdobywa wyjątkowego klienta – Vito Bambino. „Firma na pełnych obrotach” to kolejna kampania, w której wykorzystana została idea art brandingu i forma plakatowa.

Czytaj także: Bank Pekao promuje aplikację mobilną PeoPay >>>

Za kreację ATL i BTL odpowiada agencja Leo Burnett, a produkcję spotu zrealizował dom produkcyjny Dynamo. Kampania telewizyjna potrwa od 28 października do ok. 18 grudnia 2022 r. Bank będzie obecny z reklamą również w kinach, VOD, internecie i Social Mediach.

Kto może skorzystać z promocji w Banku Pekao?

Z oferty Banku Pekao S.A. mogą skorzystać nie tylko nowi, ale też obecni klienci indywidualni Banku Pekao, którzy nie mają jeszcze własnej firmy. Jedną z możliwości skorzystania z oferty jest założenie firmy poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną PeoPay. Oferta jest ważna do końca lutego 2023 roku

Źródło: Bank Pekao SA