Volkswagen Bank rozszerza ofertę dla klientów biznesowych

Volkswagen Bank rozszerza ofertę dla klientów biznesowych
Fot. stock.adobe.com/piter2121
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Volkswagen Bank, we współpracy z firmami Vindicat i Visa, przygotował wyjątkową ofertę dla tych, którzy korzystają z rachunku Plus Konto Biznes wraz z kartą Visa Business. Dzięki nowej propozycji klienci biznesowi mają teraz znacznie tańszy dostęp do abonamentów w ramach windykacji on-line, oferowanych przez Vindicat. Promocja potrwa do końca stycznia 2021 r.

Propozycja dla klientów Volkswagen Bank prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą obejmuje możliwość przetestowania obsługi jednej faktury przez 30 dni za darmo oraz skorzystania ze zniżki do 35% w ramach oferty windykacji on-line Vindicat, dla zarejestrowanych użytkowników, bezterminowo przez cały okres współpracy.

Oferta dotyczy usług z całego procesu obsługi niezapłaconej faktury

Oferta dotyczy usług z całego procesu obsługi niezapłaconej faktury, od monitoringu, windykacji polubownej, po sądową i egzekucyjną. Lista usług zamieszczona jest pod tym linkiem.

Czytaj także: Volkswagen Bank: Plus Konto Biznes, czyli więcej niż konto >>>

Zachowanie płynności finansowej jest sprawą bardzo istotną w prowadzeniu działalności gospodarczej i stanowi duże wyzwanie, zwłaszcza obecnie.

– Z tego względu zdecydowaliśmy się na wsparcie firmowych klientów i ułatwienie im prowadzenia windykacji należności. Wierzymy, że ta propozycja spotka się z zainteresowaniem klientów. Nieustannie rozwijamy ofertę Banku i niebawem będziemy mogli przedstawić nowe rozwiązania oraz dodatkowe usługi dla klientów biznesowych – mówi Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank.

Źródło: Volkswagen Bank