VI edycja Konkursu „Innowator Mazowsza”

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140814.mazonowsze.400xJuż po raz VI Samorząd Województwa Mazowieckiego nagrodzi ludzi i firmy, które nowatorskim podejściem starają się zmienić oblicze mazowieckiej gospodarki. Konkurs Innowator Mazowsza promuje innowacyjność realizowaną na Mazowszu, pogłębia współpracę środowiska nauki ze sferą biznesu i ułatwia dzielenie się naukowymi dokonaniami, które można praktycznie zastosować w biznesie.

O nagrody można ubiegać się w dwóch kategoriach: Młoda Innowacyjna Firma  i Innowacyjny Młody Naukowiec.Zgłaszający się do konkurs przedsiębiorcy muszą prowadzić na Mazowszu firmę z sektora małych i średnich przedsiębiorstw istniejącą nie dłużej niż 10 lat. W ocenie brane są pod uwagę nowe produkty lub usługi, nowoczesne rozwiązania technologiczne, organizacyjne i marketingowe w codziennej praktyce biznesowej, ale co ważne – stosowane nie dłużej niż 5 lat. Za innowacje w nauce nagrodzeni będą młodzi, kreatywni naukowcy z Mazowsza w wieku do 39 lat, z zakończonym przewodem doktorskim lub stopniem doktora uzyskanym w ciągu ostatnich 3 lat, których prace zawierają innowacyjne, a jednocześnie praktyczne rozwiązania.

Nabór wniosków/aplikacji konkursowych trwa do 14.08.2014, natomiast rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali we wrześniu 2014 r.

Szczegóły znajdują się na stronie: www.mazonowsze.pl

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości