TikTok dołączył do Konfederacji Lewiatan

TikTok dołączył do Konfederacji Lewiatan
Źródło: Konfederacja Lewiatan
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
TikTok dołączył do członków bezpośrednich Konfederacji Lewiatan.

TikTok to bijąca rekordy popularności platforma rozrywkowa. W samej tylko Europie dawno przekroczyła próg 100 milionów użytkowników, którzy znajdują na niej rozrywkę, inspirację i pozytywne emocje. Aplikacja TikToka  jest numerem jeden pod względem liczby pobrań. TikTok to także dynamicznie rozwijająca się firma, pracodawca i aktywny uczestnik życia społeczno-gospodarczego.

Czytaj także: Aleksandra Musielak i Przemysław Pruszyński pokierują nowymi departamentami Lewiatana >>>

Nie wyobrażamy sobie, żeby taka organizacja jak Lewiatan, nie miała w szeregach swoich członków tak dużego i ważnego gracza jakim, jest TikTok.

– Skupiamy największe firmy, liderów swoich sektorów. Ich głos jest niezwykle istotny dla budowania szerokiego dialogu ze stroną publiczną. Jestem przekonany, że doświadczenie TikToka wniesie olbrzymią wartość do tej dyskusji i otworzy nową perspektywę dla podejmowanych przez nas działań –  mówi Grzegorz Baczewski, dyrektor generalny Konfederacji Lewiatan.

– Różnorodna społeczność TikToka i tworząca się wokół niej kultura wyznacza nowe trendy, inspiruje i kształtuje rzeczywistość, z drugiej strony chętnie czerpie i odzwierciedla wszystkie ważne trendy współczesnego świata. W tym kontekście niezwykle ważne są: dostęp i wspólna praca z rynkowymi liderami nad najlepszymi rynkowymi standardami i rozwiązaniami. Członkostwo w Konfederacji Lewiatan stanowi dla nas doskonałą przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami rynku oraz współpracy międzysektorowej, które w konsekwencji pozwolą wypracować jeszcze bardziej skuteczne narzędzia i praktyki – mówi Jakub Olek, Head of Public Policy and Government Relations w TikTok.

Konfederacja Lewiatan

Konfederacja Lewiatan jest najbardziej wpływową organizacją biznesową, która reprezentuje interesy pracodawców w Polsce i na forum Unii Europejskiej. Celem Lewiatana jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw.

Zespół Lewiatana to doświadczeni eksperci i doradcy współpracujący na bieżąco z kluczowymi decydentami. Uczestniczą w pracach ponad 450 rad, komitetów, grup i innych podmiotów decyzyjnych, dbając o lepsze regulacje i rozwiązania dla przedsiębiorców. Nadrzędnym kierunkiem ich pracy jest zabieganie o stabilny wzrost gospodarczy, lepsze prawo, uczciwą konkurencję, więcej miejsc pracy i rozwój kapitału społecznego.

Źródło: Konfederacja Lewiatan