Tańsze paliwo na święta dla klientów Biura Maklerskiego Alior Banku

Tańsze paliwo na święta dla klientów Biura Maklerskiego Alior Banku
Źródło: Materiały prasowe PKN Orlen
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Alior Bank we współpracy z PKN Orlen wprowadza promocję dla aktywnych klientów Biura Maklerskiego. Osoby, które posiadają akcje spółki paliwowej mogą wziąć udział w programie lojalnościowym, oferującym zniżki na paliwo oraz produkty dostępne na stacjach Orlen.

.@AliorBankSA we współpracy z @PKN_ORLEN wprowadza promocję dla aktywnych klientów Biura Maklerskiego #AliorBank #PKNOrlen

„Orlen w portfelu” to program stworzony dla właścicieli rachunku maklerskiego w Biurze Maklerskim Alior Banku. Każdy, kto posiada przez miesiąc kalendarzowy minimum 50 akcji PKN Orlen S.A. może na stacjach benzynowych skorzystać z: 10 gr rabatu na litr paliwa Efecta oraz LPG, 15 gr na litr paliwa Verva oraz 10 proc. zniżki na produkty z oferty pozapaliwowej dostępne na stacjach. Rabat jest ważny przez miesiąc i może być przedłużony, pod warunkiem, że w kolejnym okresie klient nadal będzie posiadał wymaganą minimalną liczbę akcji.

Czytaj także: Orlen, prąd – a może węgiel?

Program „Akademia Inwestowania”

Oprócz promocyjnej oferty uczestnicy programu mogą dołączyć do programu „Akademia Inwestowania”. Jest to kurs dotyczący funkcjonowania rynku kapitałowego, w ramach którego dostępne są podręczniki i wykłady do samodzielnej nauki, przygotowanych przez CFA Society Poland. Dodatkowo, wszyscy uczestnicy akademii mają możliwość zdobycia certyfikatu potwierdzającego zdobycie tej wiedzy.

Źródło: Alior Bank