Szansa dla przedsiębiorczych studentów

Szansa dla przedsiębiorczych studentów
Fot. stock.adobe.com/hin255
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od 10 lutego do 3 marca przyjmowane są zgłoszenia w ramach konkursu na najlepszy start-up pt. Odkrycie roku i realizowanego w ramach programu Drogowskazy Kariery. Jest to I edycja konkursu organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów pod patronatem PARP-u.

Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości wśród młodych ludzi poprzez docenienie najciekawszych inicjatyw studenckich wyróżniających się innowacyjnym pomysłem na biznes.

W pierwszym etapie konkursu jury wybierze w oparciu o kryteria konkursu sześć najciekawszych pomysłów na biznes. W kolejnym kroku docenieni młodzi przedsiębiorcy przygotują materiały promocyjne firmy opisujące jej dzielność, plany na przyszłość oraz korzyści wynikające z jej prowadzenia. Zwycięzca zostanie wybrany przez jury, które oceni przygotowane prezentacje. Na wynik wpłynie również popularności prezentacji na facebookowym profilu Drogowskazów Kariery.

Ogłoszenie wyników odbędzie się podczas uroczystej gali w Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W konkursie mogą wziąć udział studenci i absolwenci szkół wyższych, którzy nie przekroczyli 26 roku życia i prowadzą działalność gospodarczą stopniowo zwiększając udziały w rynku, a ponadto poszukują nowych sposobów jej finansowania. Istotne jest, aby w ramach prowadzonej działalności gospodarczej były oferowane usługi bądź produkty cieszące się zainteresowaniem.

Szczegóły: www.drogowskazykariery.pl.

up