Świąteczne promocje u deweloperów. Mieszkanie pod Warszawą już za 2 900 zł /m2!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

 

121209.osiedle.sportowa.01.251x189Duża konkurencja na rynku pierwotnym sprzyja kupującym. Dodatkowo koniec roku to szansa na dodatkowe rabaty i specjalne świąteczne promocje, które jak co roku przygotowali deweloperzy.

Trwa spowolnienie na rynku nieruchomości. W aglomeracji warszawskiej ostatni rok przyniósł rosnącą podaż mieszkań z rynku pierwotnego, przy wciąż ograniczonym popycie na nieruchomości. Miejscowości podwarszawskie oferują dziś w sumie prawie 4,5 tyś. mieszkań deweloperskich w 120 inwestycjach.

Znaczne ograniczenie dostępu do rządowego programu „Rodzina na swoim” (niespełna 3% mieszkań z podwarszawskiego rynku kwalifikuje się do programu) i niełatwa sytuacja kredytowa, nie sprzyjały decyzjom o zakupie własnego „M”.

Deweloperzy walczą o Klientów. W ofercie części z nich pojawiły się właśnie specjalne promocje, związane z końcem roku.

Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Sytuacja na rynku jest niełatwa, Zdajemy sobie również sprawę z ograniczonych możliwości kupujących, stąd w naszej ofercie specjalne świąteczne rabaty – mówi Beata Fertak – Szymańska, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu Włodarzewska SA.

Warszawski deweloper proponuje swoim Klientom wybrane mieszkania w inwestycji Osiedle Sportowa w Brwinowie już od 2 900 zł za mkw. W promocji 4-pokojowe mieszkanie w Brwinowie, oddalonym zaledwie 25km od stolicy, można kupić do końca roku za 241 tyś zł. Specjalnym rabatem objęto również kawalerki o powierzchni 40 mkw. Na początku listopada 2012 średnia cena mkw. w  podwarszawskim Brwinowie kształtowała się na poziomie 4 700 zł/ m kw.

Świąteczne rabaty przewidzieliśmy dla Klientów naszych inwestycji mieszkaniowych w Brwinowie i Sulejówku, oraz dla tych, którzy marzą o własnym domu pod Warszawą. Tylko do końca roku w naszej ofercie mamy na sprzedaż  4 domy przy polu golfowym w Sobieniach Szlacheckich w cenie 290 000 tyś zł. – mówi Beata Fertak – Szymańska, Pełnomocnik Zarządu ds. Marketingu Włodarzewska SA.

Więcej na: www.wlodarzewska.pl