Superpolisa nawiązała współpracę z DK Notus

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

notus.dk.03.400x160Superpolisa i DK Notus podpisały umowę o współpracy w zakresie sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych w oparciu o platformę ubezpieczeniową Superpolisa.pl. Sprzedaż zostanie uruchomiona od września 2014 roku.

Współpraca obu firm jest realizowana poprzez sieć placówek DK Notus oraz współpracujących z tą firmą oddziałów niezależnych. DK Notus dysponuje zespołem ok. 500 doradców finansowych, którzy obsługują klientów w oddziałach w całym kraju. „Bardzo cieszymy się z zawiązania współpracy z DK Notus. Rozszerzamy w ten sposób zasięg działania naszej platformy Superpolisa.pl i wiążemy się z kolejnym wiarygodnym partnerem o doskonałej reputacji doradcy finansowego” – wyjaśnia Anna Świstuń z Superpolisa.pl Pegaz.

W tej chwili sieć sprzedaży Superpolisy opiera się na trzech kanałach: placówkach naziemnych, call center i stronie internetowej. W sieci placówek naziemnych znajduje się 12 oddziałów własnych Superpolisy, 250 placówek partnerskich i franczyzowych. Spółka ma podpisanych ponad 400 umów z niezależnymi agentami ubezpieczeniowymi.

Źródło: Polska Izba Ubezpieczeń