Sukces uczniów oszczędzających pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej

Sukces uczniów oszczędzających pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej
Fot. Bank Spółdzielczy w Limanowej
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Zakończyła się VI edycja Programu TalentowiSKO Banków Spółdzielczych Grupy BPS. Wśród finalistów znalazły się Szkoły oszczędzające pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej.

Komisje Regionalne z ponad 200 szkół wyłoniły laureatów Konkursów #TalentowiSKO

Komisje Regionalne z ponad 200 szkół wyłoniły laureatów Konkursów TalentowiSKO. W gronie nagrodzonych szkół znalazły się placówki współpracujących z naszym Bankiem:

  1. Zespół Placówek Oświatowych im. Katarzyny Smreczyńskiej w Koninie – zajął  I miejsce w konkursie „Spółdzielnia dobrych serc” dla klas 7 i 8 szkół podstawowych                   i szkół gimnazjalnych – na etapie regionalnym i krajowym,
  2. I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w Limanowej – otrzymało I miejsce w konkursie „Inkubator szkolnych biznesów” dla szkół ponadgimnazjalnych – na etapie regionalnym – zwycięska praca autorstwa Anity Sajdak i Jakuba Kasperskiego,
  3. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Szyku – uzyskała III miejsce w konkursie „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym” dla szkół podstawowych – na etapie regionalnym.

W czwartek, 13 czerwca br., w siedzibie Banku Polskiej Spółdzielczości w Warszawie wręczono nagrody zwycięzcom krajowego etapu konkursów w Programie TalentowiSKO. W uroczystości wzięło udział ponad 120 gości. Do centrali Banku BPS przybyli laureaci pierwszych miejsc regionalnego etapu szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski. Towarzyszyli im dyrektorzy szkół, nauczyciele, opiekunowie SKO i przedstawiciele Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS.

Czytaj także: Zakończyła się VI edycja Programu TalentowiSKO Banków Spółdzielczych Grupy BPS >>>

Podczas uroczystości dzieci i opiekunowie SKO odebrali czeki i pamiątkowe dyplomy. Dodatkową atrakcją dla wszystkich dzieci, opiekunów SKO i przedstawicieli Banków Spółdzielczych, którzy przybyli na uroczystość był udział w wykładzie motywacyjnym poprowadzonym przez Mistrzynię Olimpijską w pływaniu Otylię Jędrzejczak.

Źródło: Bank Spółdzielczy w Limanowej