STEFANEL w Galerii Kazimierz w Krakowie

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

140914.stefanel.galeria.kazimierz.01.400CBRE ma przyjemność poinformować, że właśnie rozpoczął się proces rekomercjalizacji Galerii Kazimierz w Krakowie i pierwszy najemca, marka Stefanel, doskonale wpisujący się w nową strategię najmu, 6 września otworzył swój salon.

Włoska marka STEFANEL istnieje od ponad 50 lat. STEFANEL ubiera kobietę w sposób ekstremalnie komfortowy, nie rezygnując przy tym z kobiecości i elegancji. FEEL MORE (poczuj więcej) to dewiza marki STEFANEL. Dzianina jest najważniejszym elementem każdej kolekcji. Swetry, sukienki, spódnice, spodnie i okrycia wierzchnie z wełny, moheru, kaszmiru, włókien technicznych łączonych z włóknami naturalnymi umożliwiają stworzenie dzianinowego total look.

Galeria Kazimierz to nowoczesne centrum handlowe o powierzchni 38 300 m kw.,  położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podgórskiej w Krakowie. Centrum oferuje 140 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek, liczne punkty usługowe i gastronomiczne oraz multipleks Cinema City z 10 salami kinowymi. Właścicielem Galerii Kazimierz jest firma Invesco Real Estate.

fratczak.magdalena.cbre.01.250x166Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisanej umowy ze Stefanel – mówi Magdalena Frątczak, Dyrektor w dziale powierzchni handlowych w CBRE – Marka ta idealnie wpisuje się w nową strategię wynajmu, która została opracowana dla procesu rekomercjalizacji Galerii Kazimierz„.

Jako zarządca i wyłączny agent Galerii Kazimierz, firma CBRE wdraża długofalowy plan dotyczący powierzchni handlowych w Galerii Kazimierz. Zmiany, jakie będą zachodzić, mają na celu odświeżenie miksu najemców w galerii i wychodzenie naprzeciw nowym trendom oraz oczekiwaniom klienta.
140914.stefanel.galeria.kazimierz.02.600140914.stefanel.galeria.kazimierz.03.600

Źródło: CBRE