Sollers usprawni centralny system Interu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

inter.01.400x162Sollers Consulting i Inter zawarli 3-letnią umowę na świadczenie usług informatycznych. Współpraca obejmie utrzymanie centralnego systemu ubezpieczeniowego TIA, służącego do zarządzania polisami. Działania Sollersa polegać będą na sprawdzeniu i poprawie ewentualnych błędów oraz rozwoju systemu wraz ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi.

„Mamy nadzieję, że nowe funkcjonalności systemu TIA pomogą nam i naszym partnerom usprawnić procesy ubezpieczeniowe” – mówi Jakub Świniarski, członek zarządu Inter. „Jest dla nas ważne, że utrzymanie kluczowego dla nas systemu możemy powierzyć Sollers Consulting, firmie, która posiada doświadczenie w jego wdrażaniu” – dodaje.

Marcin Pluta, partner zarządzający w Sollers Consulting, również podkreśla zadowolenie z nawiązanej współpracy. „Znajomość systemu TIA jest jedną z naszych kluczowych kompetencji. Dlatego cieszymy się, że będziemy mogli wykorzystać naszą wiedzę i wesprzeć Inter w utrzymaniu tego systemu. Będziemy mieli również udział w rozwoju Interu i powiększeniu oferty” – zaznacza.

Źródło: PIU