Seminarium z cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo”

Seminarium z cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo”
Fot. stock.adobe.com/Robert Kneschke
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. "Nowe wyzwanie dla przedsiębiorstw z sektora spożywczego - znakowanie środków spożywczych po 13 grudnia 2014 r.", organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP. Seminarium odbędzie się 8 października 2014 r. w Warszawie, w sali "Srebrnej" w JM Hotelu, ul. Grzybowska 45, w godz. 09:30-15:00.

Zgłoszenia na seminarium można dokonać do dnia 6 października br. poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie www.een.org.pl w zakładce seminaria.

Informujemy, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o przyjęciu na seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w udziale w seminarium mają firmy z terenu woj. mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. PARP zastrzega sobie prawo wyboru uczestników seminarium w przypadku dużej liczby zgłoszeń. PARP bezzwłocznie potwierdzi przyjęcie zgłoszenia na seminarium drogą mailową na adres podany przez uczestnika.

Do udziału zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP, przedstawicieli instytucji okołobiznesowych oraz uczelni wyższych i start-upów, a także osoby zamierzające rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Dodatkowych informacji udziela: p. Natalia Łajdych, natalia_lajdych@parp.gov.pl, tel.: 22 432 87 05.

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości