Seminarium z cyklu Europejskie Przedsiębiorstwo pt. „Szanse dla MŚP w programach Horyzont 2020 i COSME”

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

mlodzi.biznesmeni.01.400x267Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. "Szanse dla MŚP w programach Horyzont 2020 i COSME", organizowanym przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network, afiliowany przy PARP.

Seminarium odbędzie się 25 września 2014 r. w Warszawie, w sali "Srebrnej" w JM Hotelu, ul. Grzybowska 45, w godz. 09:30-14:30.

Zgłoszenia na seminarium można dokonać do dnia 23 września br. poprzez wypełnienie elektronicznego formularza zamieszczonego na stronie www.een.org.pl w zakładce seminaria.

Uczestnictwo przedsiębiorców z sektora MŚP w seminarium jest bezpłatne.

Seminarium poprowadzi zespół ekspertów z Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej oraz założyciel i właściciel Pixel Legend – firmy, której projekt „Past Guide” jako jedyny w Polsce, otrzymał dofinansowanie w ramach „SME Instrument”.

Do udziału zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP, przedstawicieli instytucji okołobiznesowych oraz uczelni wyższych i start-upów, a także osoby zamierzające rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości