Seminaria Brian Tracy

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bank.2010.06.foto.39.c.100xTo jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie, znamy z takich bestsellerów, jak: "Maksimum osiągnięć", "Osobowość lidera", "Zjedz tę żabę!" "Plan lotu" i wielu innych. Jest twórcą wielu sprawdzonych programów szkoleniowych skierowanych do ludzi na każdym poziomie organizacji i wdrażanych w firmach na całym świecie. Ma unikalną umiejętność prowadzenia szkoleń w sposób, który pobudza słuchaczy do bezzwłocznego wdrażania w praktykę poznawanych technik i narzędzi.

Brian Tracy szkoli rocznie ponad 250 tys. osób w dużych i małych firmach w dziedzinie strategii, zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego.

12 maja 2010 r. w Warszawie w Hotelu Hilton poprowadził całodniowe seminarium składające się z dwóch części: „Jak wyznaczać i skutecznie realizować swoje cele” oraz „Psychologia osiągnięć”. Organizatorem konferencji była międzynarodowa firma doradczo-szkoleniowa Brian Tracy International.

Podczas konferencji Brian Tracy wspomniał o tym, że największe umiejętności trzeba ćwiczyć i szlifować tak, jak diamenty. Każdy człowiek może być doskonały w tym, co robi.

Brian Tracy uważa, że nigdy ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI