Santander Consumer Bank wprowadza kredyt gotówkowy ze stałą ratą

Santander Consumer Bank wprowadza kredyt gotówkowy ze stałą ratą
Fot. Santander Consumer Bank
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Santander Consumer Bank wprowadza do oferty Równoratkę, czyli kredyt gotówkowy z równą ratą i gwarancją stałego oprocentowania na poziomie 9,5 proc.

W odpowiedzi na masowe wzrosty cen usług i produktów, Santander Consumer Bank przychodzi z rozwiązaniem, które może pomóc tym, którzy chcieliby sfinansować swoje potrzeby, lecz powstrzymuje ich obawa przed ewentualnym wzrostem raty kredytu. Z Równoratką nie muszą się o to martwić. Ten produkt to gwarancja okrągłej, stałej raty bez względu na okoliczności. Klient płaci dokładnie tyle, ile ustalił przed zaciągnięciem zobowiązania, a spłata zawsze jest rozłożona na okres 42 miesięcy. W zależności od wysokości kredytu, rata wyniesie 150, 300 lub 450 zł.

Czytaj także: Darmowy rachunek oszczędnościowy online z oprocentowaniem 1,6% dla nowych środków dostępny w Santander Consumer Bank >>>

– Z Równoratką klient otrzymuje równą ratę kredytu np. 300 zł przy zobowiązaniu w wysokości 10 000 zł, co zwiększa jego wygodę przy planowaniu wydatków –  mówi Ewa Cegielska, Kierownik Zespołu Produktów Gotówkowych z Santander Consumer Banku. – To dobry produkt na niepewne czasy, który pomaga klientowi zachować kontrolę nad jego budżetem. Z nią może spokojnie realizować postanowienia noworoczne np. remont domu czy romantyczny wyjazd we dwoje bez obaw, że w przypadku wzrostu stóp procentowych, nie poradzi sobie ze spłatą kredytu – dodaje.

Równoratkę nowi klienci Santander Consumer Banku mogą wziąć osobiście w jednej z placówek banku lub kontaktując się z contact center. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej klient otrzyma pieniądze w ciągu 24h za pomocą przelewu bankowego.

Źródło: Santander Consumer Bank / SCB