Santander Consumer Bank: nowy rachunek oszczędnościowy w ofercie

Santander Consumer Bank: nowy rachunek oszczędnościowy w ofercie
Siedziba Santander Consumer Bank Polska (fot. Santander Consumer Bank Polska)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Santander Consumer Bank - bank od kredytów ma już w swojej ofercie rachunek oszczędnościowy. Można go założyć wyłącznie online, bez żadnych wymogów co do wysokości środków na rachunku, a obecnie dodatkowo korzystać z promocyjnego oprocentowania.
Rachunek oszczędnościowy w #SantanderConsumerBank można założyć wyłącznie przez internet

Rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku założymy szybko i wygodnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Nowy produkt niesie za sobą wiele korzyści, w tym brak opłat za prowadzenie i darmowe przelewy internetowe bez względu na liczbę transakcji w miesiącu. Promocja oferowana przez bank dotyczy oprocentowania w wysokości 0,60 proc. do kwoty 50 tys. zł oraz 0,20 proc. od kwoty powyżej 50 tys. zł i nie przekraczającej 200 tys. zł. Dostęp do środków jest możliwy przez 24h na dobę za pomocą bankowości internetowej.

Rachunek można założyć przez internet

– Cieszymy się, mogąc zaproponować naszym klientom nowe rozwiązanie, które w prosty sposób pomoże im zadbać o domowe finanse – mówi Ewa Mądry, Menadżer Ds. Depozytów Detalicznych z Santander Consumer Banku. – Rachunek można założyć za pomocą wniosku składanego przez internet, bez potrzeby wychodzenia z domu. Ponadto, aby korzystać z produktu nie ma konieczności spełniania szczególnych warunków.  Przykładowo, nie ma żadnych wymogów co do wysokości środków na rachunku czy regularnych wpłat. Klient może założyć go, wpłacając dowolną kwotę, a następnie oszczędzać tyle, ile chce – dodaje.

Rachunek oszczędnościowy w Santander Consumer Banku można założyć wyłącznie przez internet, wypełniając prosty wniosek dostępny na stronie: https://wniosek.santanderconsumer.pl/eOszczednosci/init.

Potrzebne będą do tego jedynie dane z dowodu osobistego. Po wysłaniu formularza wystarczy zrobić przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł i można korzystać z rachunku oszczędnościowego.  

Źródło: Santander Consumer Bank / SCB