Santander Consumer Bank i Przelewy24 wprowadzają przełomową metodę płatności

Santander Consumer Bank i Przelewy24 wprowadzają przełomową metodę płatności
Limit P24NOW Fot. SCB
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Santander Consumer Bank we współpracy z serwisem Przelewy24 wprowadza na rynek nową metodę płatności znaną jako limit P24NOW. Produkt ten łączy w sobie trzy usługi w ramach jednej, czyli limit odnawialny do 10 tys. zł, płatność odroczoną do 54 dni i korzystne raty.

Santander Consumer Bank uważnie śledzi zachowania i potrzeby konsumentów, dlatego wraz z serwisem Przelewy24 zdecydował się na wprowadzenie limitu P24NOW. Rozwiązanie to łączy w sobie limit odnawialny, płatność odroczoną (kup teraz, zapłać później) i korzystne raty, dzięki czemu pozwala klientowi w łatwy, wygodny i bezpieczny sposób nabywać interesujące go produkty w kanale online. Decyzję w sprawie dogodnego sposobu spłaty kupujący podejmuje każdorazowo, wybierając usługę limit P24NOW na koniec zakupów.

Czytaj także: Przelewy24, Dotpay i eCard łączą siły >>>

Nie mamy wątpliwości, że limit P24NOW jest przełomem w płatnościach w sklepach internetowych.

– mówi Zbigniew Chłopek, Dyrektor Ds. Sprzedaży i Relacji z Klientami Kluczowymi  z Santander Consumer Banku. – Dzięki temu rozwiązaniu klient otrzymuje możliwość opłacenia planowanego lub spontanicznego zakupu w bardziej odpowiednim dla niego terminie. Może też rozłożyć płatność na dogodne raty, co pozwala mu lepiej zarządzać domowym budżetem i nie przejmować się nadprogramowymi wydatkami. Ma to szczególną wartość w obecnej sytuacji pandemicznej, Co więcej, klienci mogą swobodnie korzystać z zakupów pomimo ograniczeń wynikających z zamkniętych galerii handlowych. – dodaje.

Produkt dostępny jest w sklepach z różnych branż m.in. gastronomicznej, turystycznej, kosmetycznej, odzieżowej czy elektronicznej. Klienci znajdą tam swoje ulubione marki takie jak Samsung, Wojas, KappAhl, Cortland, Vobis czy Nutridome.

Jak skorzystać z limitu P24NOW?

Wystarczy, że klient wejdzie na stronę interesującego go sklepu internetowego i wybierze płatność Przelewy24, a następnie limit P24NOW i będzie postępował zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie. Po zawarciu umowy w kanale elektronicznym zyska możliwość korzystania z usługi w ulubionych sklepach internetowych.

– Procedura ta jest szybka i przyjazna. Klient wypełnia wniosek o udzielenie limitu tylko raz, a z przyznanych środków może korzystać od razu oraz przy kolejnych zakupach – komentuje Ewa Plichta, Product Owner w Centrum Rozwoju  Finansowania Sprzedaży z Santander Consumer Banku. – Limit P24NOW jest odpowiedzią na zapotrzebowanie współczesnego konsumenta na dostęp do finansowania wszelkiego rodzaju towarów, usług czy subskrypcji bez potrzeby wielokrotnego wypełniania wniosków kredytowych. Dodatkową korzyścią jest to, że limit P24NOW jest odnawialny, co oznacza, że można korzystać z niego wielokrotnie. Każdy zrealizowany przez klienta zakup zmniejsza kwotę środków dostępnych w ramach limitu, natomiast  spłata  zwiększa ją do poziomu początkowego, pozwalając na kolejne zakupy.

Źródło: Santander Consumer Bank / SCB