Ruszają konkursy PIU

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

piu.150xPo raz siódmy Polska Izba Ubezpieczeń organizuje konkurs im. Leona Kozickiego na najlepsze prace magisterskie i dyplomowe z zakresu ubezpieczeń. Po raz ósmy natomaist ogranizowany jest konkurs PIU dla dziennikarzy, w którym nagradzane są najelpsze teskty i audycje, poświęcone ubezpieczeniom.

Konkurs na najlepsze prace dyplomowe

Tegoroczna edycja potrwa do końca czerwca 2011 r. Jesienią tego roku uwieńczy go oficjalne wręczenie nagród autorom wyróżnionych opracowań. Prace konkursowe, zawierające dane personalne i adresy zamieszkania autorów, powinny zostać wysłane do siedziby Polskiej Izby Ubezpieczeń, ul. Wspólna 47/49, 00-684 Warszawa, w terminie od 20 lutego do 30 czerwca 2011 roku. Będą one oceniane przez Komitet Opiniujący, składający się z osób reprezentujących środowiska nauki i praktyki ubezpieczeniowej.

Z nadesłanych opracowań zostaną wyłonione trzy najlepsze, których autorzy otrzymają nagrody. Do konkursu zgłaszać należy prace dyplomowe napisane na zakończenie studiów na uczelniach, które dają możliwość uzyskania dyplomów magistra lub licencjata. Warunkiem zakwalifikowania opracowania do konkursu jest przedstawienie nam opinii promotorów na temat przesłanej pracy.

Zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Polskiej Izby Ubezpieczeń, poza dyplomem i prestiżem, związane jest z gratyfikacją w wysokości 5.000 zł. Drugie miejsce wiąże się z gratyfikacją w wysokości 3.000 zł, a trzecie – 1.500 zł. Dodatkowych informacji, na temat konkursu oraz regulaminu udziela: Anna Ludwiniak, menedżer ds. wydawnictw i edukacji ubezpieczeniowej Polskiej Izby Ubezpieczeń, pod numerem tel.: 22  420 51 34. Pytania prosimy wysyłać także na adres: pracedyplomowe@piu.org.pl. Gorąco zachęcamy Państwa magistrantów i licencjatów do wzięcia udziału w konkursie!

Konkurs dla dziennikarzy

W tegorocznym konkursie przyznawane są nagrody w kategoriach: dziennikarz ubezpieczeniowy roku, tekst/audycja roku/debiut roku. Konkurs obejmuje prace opublikowane w mediach w okresie od 1 czerwca 2010 r. do 31 maja 2011 r. Teksty i audycje należy przesłać pocztą lub w formie elektronicznej do PIU na adres:

Polska Izba Ubezpieczeń

Ul. Wspólna 47/49

00-684 Warszawa

Lub konkurs_dziennikarski@piu.org.pl

Do przesyłki załączyć należy specjalny formularz, dostępny na stronie internetowej PIU. Znajduje się tam również regulamin tegorocznej edycji konkursu.

Wszystkich dodatkowych informacji udziela Marcin Tarczyński, analityk PIU tel: 22 420 51 27 m.tarczynski@piu.org.pl.

Więcej przeczytać można także na stronie internetowej PIU.