Ranking „50 największych banków w Polsce 2014”

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Ranking „50 największych banków w Polsce 2014” Miesięcznika Finansowego BANK 12 czerwca 2014 r., Hotel Double Tree, Warszawa Redakcja „Miesięcznika Finansowego BANK” już po raz XIX przygotowała specjalistyczny ranking „50 Największych Banków w Polsce 2014”. Jeden z najbardziej prestiżowych i najczęściej cytowanych corocznych rankingów banków w Polsce. O pozycji banków w poszczególnych kategoriach decydują twarde […]

Ranking „50 największych banków w Polsce 2014”

Miesięcznika Finansowego BANK

12 czerwca 2014 r., Hotel Double Tree, Warszawa

ranking50.2014.foto.02b.600x

Redakcja „Miesięcznika Finansowego BANK” już po raz XIX przygotowała specjalistyczny ranking „50 Największych Banków w Polsce 2014”.

Jeden z najbardziej prestiżowych i najczęściej cytowanych corocznych rankingów banków w Polsce. O pozycji banków w poszczególnych kategoriach decydują twarde dane, opracowane przez ekspertów współpracujących z redakcją. Od lat ranking „Miesięcznika Finansowego BANK” uważany jest za najbardziej obiektywny i miarodajny.

Na podstawie odesłanych  przez banki ankiet grono niezależnych ekspertów wyłoniło zwycięzców w różnych kategoriach oceniających pozycję rynkową instytucji finansowych na tle całe sektora  bankowego. W naszej ankiecie pytamy o takie dane jak: liczbę zatrudnionych, fundusze własne, współczynnik wypłacalności, rezerwy celowe na zaległości zagrożone.

ranking50.2014.foto.01.600x

Nagrodzone kategorie to: banki uniwersalne, detaliczne, korporacyjne, hipoteczne, samochodowe.

Dodatkowe kategorie oceny dotyczyły: największej siły kapitałowej, efektywności działania, efektywności kadry zarządzającej, skuteczności akcji kredytowej.

Zwycięzcy nagród otrzymali statuetkę, zaś banki zajmujące 2 i 3 pozycję honorowane są dyplomami.

 

Zobacz:

 

 

Gala Rankingu „50 największych banków w Polsce 2014”

jest organizowana w ramach projektu:

 

hb.logo.300x100

www.aleBank.pl/HoryzontyBankowosci