Przymiarka w Alior Banku

Przymiarka w Alior Banku
Fot. Pixabay.com
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni bez ponoszenia kosztów, a także niskie oprocentowanie - to nowa oferta pożyczki gotówkowej w Alior Banku. Przymiarka to propozycją dla tych, którzy chcą najpierw zapoznać się z produktem, a dopiero później zdecydować czy go zatrzymają, czy zwrócą.

Nowe podejście do udzielania pożyczek jest jednym z elementów strategii „Cyfrowego buntownika” #AliorBank

Pożyczka Przymiarka to propozycja Alior Banku dla osób, które poszukują dodatkowej gotówki na realizację swoich zamierzeń. Jeśli jednak okaże się, że ich plany nie dojdą do skutku, mają aż 30 dni na to, by odstąpić od umowy. Co ważne, nie poniosą jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

– W przypadku wielu produktów przyzwyczailiśmy się, że możemy je przymierzać i próbować, a jeżeli ostatecznie nam się nie spodobają – bezproblemowo zwrócić. Niezależnie od tego czy są to buty, spodnie czy sukienka, w większości przypadków sklepy oferują taką możliwość, co zwiększa nasze poczucie komfortu i ułatwia podejmowanie decyzji zakupowych – mówi Paweł Kapias, dyrektor ds. Produktów Klienta Indywidualnego w Alior Banku. – Postanowiliśmy podobne udogodnienie udostępnić dla produktów finansowych poprzez wprowadzenie do oferty Pożyczki Przymiarki. Jeżeli zatem klient dojdzie do wniosku, że jednak nie potrzebuje dodatkowych środków finansowych w swoim budżecie, może odstąpić od umowy pożyczki bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów – uzupełnia Paweł Kapias.

Nowe podejście do udzielania pożyczek jest jednym z elementów strategii „Cyfrowego buntownika”, którą bank przyjął na lata 2017-2020. Przewiduje ona m.in. wzrost satysfakcji klientów dzięki prostej i przejrzystej ofercie. Pożyczka Przymiarka opiera się właśnie na takich zasadach, jej maksymalna kwota sięga do 30 tys. zł., okres kredytowania – do 48 miesięcy, oprocentowanie – jak podaje bank – wynosi 5%.

(ila)