Przelewy natychmiastowe w Getin Noble Bank

Przelewy natychmiastowe w Getin Noble Bank
Getin Noble Bank - Logo (źródło: Getin Noble Bank)
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Od 6 września 2018 r. klienci Getin Noble Bank SA mogą wykonywać przelewy natychmiastowe, korzystając z systemu Express Elixir obsługiwanego przez KIR. Usługa umożliwia szybkie przesyłanie pieniędzy między rachunkami bankowymi prowadzonymi w różnych bankach.

Klienci #GetinNobleBank mogą wykonywać przelewy natychmiastowe, korzystając z systemu #ExpressElixir obsługiwanego przez #KIR @RzecznikKIR

Przelewy Express Elixir to nowoczesna usługa, dopasowana do preferencji współczesnego konsumenta, traktowana przez klientów banków jako standardowe rozwiązanie służące do regulowania codziennych płatności, czy przesłania środków na rzecz organów administracji celno-podatkowej.

– Express Elixir jest dostępny w ofercie banków od sześciu lat, ciesząc się systematycznie rosnącą popularnością, zarówno wśród osób indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Obecnie, miesięcznie przetwarzamy ponad milion transakcji natychmiastowych. Konsekwentnie pracujemy nad rozwojem systemu, dlatego cieszy nas pozyskanie do współpracy kolejnego, znaczącego uczestnika sektora bankowego – mówi Grzegorz Leńkowski, dyrektor Linii biznesowej płatności natychmiastowe w KIR.

Usługi bankowe wysokiej jakości

Getin Noble Bank świadczy usługi bankowe wysokiej jakości.

– Dostarczamy naszym klientom kolejne nowoczesne i jednocześnie sprawdzone rozwiązanie, jakim jest Express Elixir. Dzięki tej usłudze, klienci Getin Noble Banku będą mogli szybko i bezpiecznie wykonać przelew do innego banku w Polsce w dowolnym momencie, 7 dni w tygodniu w godzinach 6-22. Środki trafią na wskazany rachunek bankowy nawet w kilka sekund, dlatego przelew natychmiastowy to nieocenione rozwiązanie w sytuacjach, w których liczy się czas – mówi Agnieszka Chorążewska-Wojtiuk, Dyrektor Zarządzający Departamentem Detalicznych Produktów Oszczędnościowych i Kont Getin Noble Banku. Jestem przekonana, że klienci docenią funkcjonalność systemu w codziennym zarządzaniu własnymi finansami – dodaje.