Prezes SANBanku przechodzi na emeryturę

Prezes SANBanku przechodzi na emeryturę
Fot. Nadsański Bank Spółdzielczy
Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter
Stanisław Kłapeć, prezes zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego, w związku z przejściem na emeryturę, w dniu 31 stycznia br. zakończył swoją pracę zawodową.

#StanisławKłapeć, prezes zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego, w związku z przejściem na emeryturę, w dniu 31 stycznia br. zakończył swoją pracę zawodową #SANBank

Stanisław Kłapeć posiada ponad 40-letni staż pracy w bankowości spółdzielczej. Pracę w Nadsańskim Banku Spółdzielczym rozpoczął w 1990 roku jako prezes zarządu. Przez te wszystkie lata zasłużył się w sposób szczególny na rzecz rozwoju bankowości. Jego ponadprzeciętne zaangażowanie, konsekwencja i strategia doprowadziły do powstania banku stabilnego, bezpiecznego i liczącego się wśród innych banków Grupy BPS.

Od wielu lat jest szanowany i ceniony nie tylko przez pracowników, ale również udziałowców, partnerów, klientów. Świadczona przez niego praca była nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim pracą pełną poświęcenia, pasji i spółdzielczych idei.

Stanisław Kłapeć za osiągnięcia w pracy, wkład w rozwój Nadsańskiego Banku Spółdzielczego i bankowości spółdzielczej otrzymał szereg odznaczeń, w tym „Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski”, „Srebrny Krzyż Zasługi”, „Zasłużony Działacz Ruchu Spółdzielczego”, „Za Zasługi dla Polskiej Bankowości Spółdzielczej” oraz nagród i wyróżnień branżowych, m.in. od Narodowego Banku Polskiego, Związku Banków Polskich, Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, Banku Polskiej Spółdzielczości.

W dniu zakończenia pracy zarząd oraz pracownicy Banku złożyli prezesowi Stanisławowi Kłapeć podziękowania za wieloletnią współpracę, pozytywną motywację oraz dobre słowo.

List prezesa Stanisława Kłapecia do spółdzielców >>>

Żegnając się z pracownikami, Stanisław Kłapeć podkreślił, że praca w banku była dla niego całym życiem. Dzięki niej poznał wielu wspaniałych ludzi, oddanych swojej pracy i ideałom polskiej spółdzielczości. Wyraził przekonanie, że zostawia bank w bardzo dobrych rękach oraz wyraził nadzieję, że będzie miło wspominany przez wszystkich pracowników.

Rada nadzorcza powierzyła z dniem 01.02.2019 roku pełnienie obowiązków prezesa zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego Magdalenie Więckowicz, dotychczasowej wiceprezes zarządu ds. handlowych.

Źródło: SANBank