Prezentacje: Kampania Informacyjna Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

bank.2009.07.08.foto.38.a.150xZwiązek Banków Polskich, we współpracy z Komendą Główną Policji i pod patronatem MSWiA oraz Federacji Konsumentów realizuje społeczną Kampanię Informacyjną Systemu DOKUMENTY ZASTRZEŻONE.W czerwcu zakończył się II etap tej akcji, w której aktywny udział biorą wymienione wcześniej instytucje i wybrane banki.W lipcu ruszył kolejny, największy etap tego projektu.

GRZEGORZ KONDEK

Kampania obejmuje promocję Systemu DZ w aspekcie korzyści i bezpieczeństwa osób, które utraciły dokumenty tożsamości. Inicjatywa ma przede wszystkim informować społeczeństwo o tym, że istnieje możliwość uniknięcia wielu przykrych konsekwencji mogących powstać w wyniku utraty dokumentów. Z tą informacją banki chcą dotrzeć do każdej osoby pełnoletniej, bez względu na to, czy jest klientem instytucji, czy też nie.

Dotychczasowy sukces kampanii informacyjnej zawdzięczamy współpracy banków z policją, MSWiA i setkami samorządów i innych partnerów, którym w tym miejscu należą się słowa wielkiego uznania i podziękowania za ciężką pracę włożoną w projekt.

Wszyscy uczestnicy poprzednich etapów kampanii niezwykle ciepło przyjęli także wiadomość o tym, że od lipca akcję wesprze Federacja Konsumentów.

EFEKTY

W ciągu ostatniego roku znacznie zwiększyła się liczba dokumentów zastrzeganych w Systemie DZ. Nie wynika to jednak na szczęście ze wzrostu przestępczości, ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na BANK.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI