Prezentacja: Ratunku! Klient z gotówką!

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

demps.01.150xKiedy dwadzieścia lat temu, w jednym z banków stanął pierwszy bankomat w Polsce, budził sensację i zaciekawienie. Dziś nie wyobrażamy sobie życia bez tych automatycznych kasjerów pracujących całą dobę, cały rok, bez przerwy.

Ale jak rozwiązać problem wpłat?

Klienci czekają do okienka, aby kasjer przyjął od nich gotówkę. Przyjął, przeliczył, zweryfikował autentyczność, zaksięgował i wydał pokwitowanie. Te wszystkie czynności z powodzeniem może wykonać jedno urządzenie.

ProDeposit oferowany przez firmę DEMPS to nowoczesny wpłatomat zastępujący w pełni obsługę kasjerską. Wpłaty dowolnej ilości bilonu czy banknotów nie są już problemem. W ciągu kilku chwil zostaną przeliczone, zweryfikowane i zaksięgowane. A to wszystko bez udziału kasjera. Bez ryzyka pomyłki, przyjęcia falsyfikatu czy zaksięgowania na niewłaściwe konto.

Automatyzacja tej części obsługi gotówkowej w oddziałach banków zaczyna przybierać nowe oblicze. Funkcja deponowania gotówki w bankomatach nie jest wystarczająca, aby zadowolić wszystkich klientów. Osoby wpłacające bilon (niejednokrotnie w dużych ilościach) nadal zajmują czas kasjerów. Czas, który można by poświęcić na sprzedaż oraz obsługę klienta.

ProDeposit – kasjer doskonały

Nie choruje, nie ma urlopu, nie ma złych i lepszych dni. A co najważniejsze pracuje w systemie 24/7. Całą dobę czeka w gotowości, aby klient mógł wpłacić pieniądze ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI