Prezentacja: Nowoczesne rozwiązania wspierające otwarte stanowiska kasowe

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

PROELTRONIC jest dynamicznie rozwijająca się firmą produkcyjno-usługową działającą między innymi na rynku urządzeń samoobsługowych. Zdobyte doświadczenie i stałe monitorowanie potrzeb rynku, doprowadziło do stworzenia przez naszą firmę serii urządzeń umożliwiających zautomatyzowanie procesu przyjmowania opłat.

Aktualne trendy rynkowe wykazują coraz większe zainteresowanie banków i instytucji finansowych tym obszarem technologii. Jednym z potencjalnych klientów na wykorzystanie tego typu rozwiązania są jednostki samorządu terytorialnego. Jest to rozwiązanie niewątpliwie nowatorskie, ale i zarazem bardzo wygodny sposób na nowoczesną i przyjazną obsługę petentów urzędu.

Opłatomat Cash Pro serii 2000 (tzw. kasa automatyczna) to urządzenie zaprojektowane z myślą o obsłudze zautomatyzowanego poboru opłat.

W standardzie opłatomat wyposażony jest w ekran dotykowy, umożliwiający podjęcie dialogu z urządzeniem, czytnik kodu kreskowego jedno- i dwuwymiarowego, zapewniający szybką i bezbłędną identyfikację opłaty, czytnik banknotów i monet oraz drukarkę paragonową umożliwiającą wydrukowanie pokwitowania wniesionej opłaty.

W standardzie opłatomat ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI