Prezentacja I-BS.pl sp. z o.o. :Agregacja i przetwarzanie informacji w jednym miejscu

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

Przed jakim problemem staje nowoczesny bank w czasach nieustających zmian i coraz to nowych wymagań ustawodawcy? Odpowiedź jest jasna: finansowym. Czy warto poszerzać budżet o wydatki na systemy, które wprost nie przyniosą nam zysków?

Gdy bank staje przed koniecznością zmiany bankowości elektronicznej na nowoczesne rozwiązanie, to jest to uzasadnione ekonomicznie, stwarza bowiem możliwości powiększenia liczby klientów i zbudowania wizerunku nowoczesnego banku spółdzielczego – mocnego konkurenta dla banków komercyjnych. Jednak zastąpienie wypracowanych rozwiązań dotyczących wewnętrznego obiegu dokumentów, generowania umów, obsługi AML, już tak jasnego przełożenia na zwiększenie przychodów nie ma. Trzeba także usprawniać pracę wewnątrz banku, oszczędzać czas pracowników, usprawniać procesy, eliminować papierowy obieg dokumentów – jednym słowem szukać oszczędności dzięki nowoczesnym systemom usprawniającym pracę banku.

Rodzi się potrzeba posiadania rozwiązania, które uporządkuje pracę w banku, oszczędzi problemów, zminimalizuje ryzyko pomyłki, pozwoli szanować czas pracowników, a jednocześnie podniesie poziom bezpieczeństwa danych.

Jak stworzyć taki system? Trzeba poznać problemy współczesnego banku ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI