Premium Brand 2015 dla Pioneer Pekao TFI

Udostępnij Ikona facebook Ikona LinkedIn Ikona twitter

pioneer.pekao.investments.01.400x151Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. została uhonorowana tytułem Firmy Wysokiej Reputacji Premium Brand 2015. To trzecie tego typu wyróżnienie w historii funduszy Pioneer. Polscy konsumenci wyróżnili Pioneer Pekao TFI już w 2014 i 2010 roku.

Tytuł Firmy Wysokiej Reputacji, przyznawany jest na podstawie ogólnopolskiego badania opinii publicznej na grupie polskich konsumentów. Pioneer Pekao TFI otrzymało to zaszczytne wyróżnienie już po raz trzeci.

– Cieszymy się, że nasza marka jest tak wysoko oceniana i pozytywnie postrzegana przez respondentów. Traktujemy to jako dowód uznania oraz zaufania, jakim darzą nas polscy konsumenci – uważa Krzysztof Lewandowski, prezes zarządu Pioneer Pekao TFI.

Wyróżnienie przyznano w oparciu o wyniki badania reputacji, które zostało przeprowadzone na przełomie kwietnia i maja 2015 r. W badaniu Premium Brand analizie poddano 5 wymiarów, które w decydującym stopniu świadczą o reputacji firmy. Są to: zaufanie do marki, referencje, atmosfera medialna wokół marki, społeczne zaangażowanie oraz postrzeganie firmy jako pracodawcy.

Organizatorem projektu jest Fundacja na rzecz reputacji marki „Premium Brand”. Za realizację badania odpowiadał Dom Badawczy MAISON.

Michał Hasik